Nowy Mass Effect zahaczy o oryginalną trylogię [ME: Andromeda] | Shadow Broker - polski serwis Mass Effect

Nowy Mass Effect zahaczy o oryginalną trylogię [ME: Andromeda]

banner

Nowy Mass Effect, który powstaje w studiu BioWare w Montrealu będzie stanowił zupełnie nową i inną historię niż ta, którą znamy ze znanej nam dotychczas trylogii – ten fakt twórcy podkreślają na niemalże każdym kroku. Wg Aaryna Flynna możemy jednak liczyć na pewne odniesienia do oryginału.

-Nie mogę wdawać się w szczegóły, ale mamy naprawdę fajny pomysł na to, jak jednocześnie pozostawić oryginalną trylogię w odosobnieniu, a jednocześnie dać fanom rozmaite nawiązania do tego, co znają z przeszłości – mówi Aaryn Flynn, szef studiów BioWare w Edmonton i Montrealu podczas rozmowy z Geoffem Keighley’em po prezentacji swojego drugiego tytułu, Dragon Age: Inkwizycja, w nawiązaniu do Mass Effect 4.

-Z pewnością powrócą rasy. To nie byłby ten sam Mass Effect bez krogan, jednego już pokazaliśmy – komentuje śmiejąc się Flynn, odnosząc się oczywiście do pierwszej prezentacji gry na konferencji Electronic Arts. BioWare zapewniał w niej, że udamy się w zupełnie nowe zakamarki galaktyki.

Póki co, musi to o na razie nam wystarczyć. Jak donosiliśmy na początku maja, nowa część serii znajduje się dopiero w połowie procesu produkcji.

Źródło: gram.pl, GameTrailers
Możesz przejść na dół i pozostawić odpowiedź. Pingowanie jest zablokowane.
 • ManganMan

  Nadal brak konkretów (co najwyżej potwierdzenie że będą wszystkie rasy z trylogii). :/

  • Potwierdzenie, że będą wszystkie rasy z trylogii? Where? I don’t see it?! Będą tylko na razie kroganie. Nigdzie jak dotąd nie czytałem i nie widziałem/słyszałem, żeby były POTWIERDZONE wszystkie.

   • ManganMan

    Fakt, mój błąd. Czyli całkowity brak konkretów.

 • Gojira

  Oby nie skończyło się na czarach takich jak w przypadku DA 2. „Jedynka” Dragon Age mnie bez reszt pochłonęła tak samo jak seria ME ale świadom jestem polityki tej firmy i wiem że czasem dążą do tego by pochłonąć kogoś produkcją zanim dadzą znać o jakimkolwiek wątku fabularnym. Mam szczerą nadzieje że to (tym razem) coś więcej niż marketing …Drugi raz mnie nie oszukają;)

 • retro1

  Raczej zapisane stany gry z poprzednich części już się nie przydadzą.

  • Aust

   Raczej nie sądzę… a nawet gdyby, to pewno i tak by nie miały większego wpływu na świat poza jakimiś dodatkami w stylu wpisu do leksykonu i kilku dialogów wspominających, jak to dobrze/źle że Shepard kiedyś tak zrobił.

   • Czan

    Nawet takie coś było by miłe w stronę ludzi którzy grali w poprzednie części Mass Effecta.

 • retro1

  Od nowej trylogii jeśli będzie rozgrywana w innej części kosmosu oczekuje wielkiej lokacji takiej jak Prezydium Cytadela w ME 1 i ME 2 i przylegające obszary. W której będzie duża ilość różnych postaci od których będzie można otrzymywać zadania lub informacje.

 • xzor

  moim zdaniem mass effect bez Scheparda Normandii i całej reszty (Liary, Tali, Jokera, Garusa, Wreksa czy Edi) to już nie jest mass effect. więc nie mam zamiaru w to grać.

 • shepard

  Będą wojny raknii. SUPER


Powered by WordPress | Designed by: Free MMORPG | Thanks to MMO List, Social Games and Browser Games

© 2010 EA International (Studio and Publishing) Ltd. Mass Effect, Mass Effect logo, BioWare and BioWare logo are trademarks or registered trademarks of EA International (Studio and Publishing) Ltd. in the U.S. and/or other countries. All Rights Reserved. EA and EA logo are trademarks or registered trademarks of Electronic Arts Inc. in the U.S. and/or other countries. All other trademarks are the property of their respective owners.

Serwis należy do kolektywu Gram.pl. Więcej informacji o kolektywie.