Trailer nowego Mass Effect na nadchodzących E3? [ME: Andromeda] | Shadow Broker - polski serwis Mass Effect

Trailer nowego Mass Effect na nadchodzących E3? [ME: Andromeda]

ME4_Logo

E3 is commng! Let the rumors begin! Plotki, plotki, plotki, czyli w skrócie – nic nowego 😉 Brak konkretów odnośnie nowego Mass Effect, ale możemy je poznać na nadchodzących targach gier E3, które jak co roku na początku czerwca odbywają się w Los Angeles. Co dokładnie poznamy? Albo… zobaczymy. Tak, wszystko rozchodzi się o trailer, który rzekomo jest już gotowy od pół roku, by zostać zaprezentowanym właśnie na E3. A o co dokładnie chodzi, to przeczytacie w rozwinięciu.

Zapraszamy!

Jak zwykle plotki pochodzą nie od kogo innego, jak… znanego branżowego informatora z Twittera, użytkownika Shinobi602. Wielokrotnie pisaliśmy o nim w naszym serwisie, gdy zdobywał on informacje o różnych plotkach związanych z BioWare i produkcją nowego Mass Effect, po czym się z nimi dzielił. Jak plotki mają się tym razem do tego gościa? Tak samo, jak plotki mają w zwyczaju być prawdziwe, albo nie.

Poinformował on w jednym ze swoich tweetów, że…

nowy Mass Effect ma już gotowy trailer od dłuższego czasu. Ponadto stwierdził, że może on zostać pokazany na targach E3, które już za tydzień!

Pamiętacie newsa sprzed miesiąca, w którym pisaliśmy, że nowy Mass Effect może mieć podtytuł CONTACT? Wszystko wskazuje na to, że to CONTACT jednak nie będzie. Wtedy zostało to zdementowane przez Yanicka Roya. Teraz dowiadujemy się od innego użytkownika Twittera – thuwaya, że zobaczymy trailer nowego Mass Effect na E3, ale z inną nazwą!

Zaczyna się robić coraz ciekawiej. Trailer, zwiastun, teaser, cokolwiek. Jak zwał, tak zwał. Nie możemy zapominać, że BioWare obecnie skupia się na produkcji swojego innego kasowego tytułu, którego premiera jest zaplanowana na 10 października w naszym kraju – Dragon Age: Inkwizycja. Bardzo jest więc możliwe, że nie otrzymamy niczego, poza krótkim teaserem.

N7 Day. Ktoś zna to „święto”? Cóż, każdy fan uniwersum Mass Effect powinien je znać 😉 W końcu BioWare ogłosiło 7 listopada dniem „świętem fanów kosmicznej serii” (od November 7 oraz nawiązanie do N7, który to program ukończył kom. Shepard i inni 😉 ). Ta data również pasuje do pokazania światu trailera, teasera, czegokolwiek – odnośnie nowego Mass Effect. Możliwe więc są dwa terminy, E3 albo N7 Day.

Wszystkie wątpliwości zostaną rozwiane już w następnym tygodniu, kiedy to oficjalnie rozpoczną się targi E3. Na całe szczęście, długo czekać nie musimy. A jak wg Was potoczy się sytuacja? Zobaczymy coś o Mass Effect podczas nadchodzących dużymi krokami E3? 😉 Dajcie znać w komentarzach!

Źródło: Twitter 1, 2, GRY-Online.pl
Możesz przejść na dół i pozostawić odpowiedź. Pingowanie jest zablokowane.
 • Mechagodzilla

  Liczę, że jednak pokażą coś na E3

 • xsas7

  W „rozkładzie jazdy” E3 nie ma wzmianki o SW: Battlefront, ale wątpliwe, by to on był tajemniczym niezapowiedzianym projektem. Prędzej właśnie Mass Effect 4 (wypadałoby już poznać przynajmniej tytuł)
  Wydaje mi się, że na E3 zobaczymy krótki teaser nowego Mass Effecta, a w dniu N7, będzie to rozwinięta wersja w.w. + garść szczegółów.
  A przynajmniej takie jest moje życzeniowe myślenie. ;p

  • Niech tylko cześć z niego się spełni 😀 Na Twoim miejscu już byłbym zadowolony : )

  • kurzi5

   Dobrze ujęte – sam też spodziewam się co najwyżej tylko teaser trailera.

 • Silvaren

  Mam takie „złe” przeczucie, że jedyne co pokażą na E3 to nie ogłoszone dotąd oficjalnie wydanie zremasterowanej trylogii na PS4, XbOne ;<

  • ElitarnyBak

   Może lepiej nastawmy się się pozytywnie
   (bo inaczej złe fluidy dotrą do bioware i wtedy na poważnie będzie tzw. „lipa”)

 • Asphyx87

  Oby.. to już trwa zbyt długo. Nie powiedzieć nic przy takiej okazji byłoby nie ładnie z ich strony. Kombinatory jedne..

 • Edko

  ZIEEEEEEEEEEEEW !!!


Powered by WordPress | Designed by: Free MMORPG | Thanks to MMO List, Social Games and Browser Games

© 2010 EA International (Studio and Publishing) Ltd. Mass Effect, Mass Effect logo, BioWare and BioWare logo are trademarks or registered trademarks of EA International (Studio and Publishing) Ltd. in the U.S. and/or other countries. All Rights Reserved. EA and EA logo are trademarks or registered trademarks of Electronic Arts Inc. in the U.S. and/or other countries. All other trademarks are the property of their respective owners.

Serwis należy do kolektywu Gram.pl. Więcej informacji o kolektywie.