O nowym Mass Effect na Comic-Conie w San Diego [ME: Andromeda] | Shadow Broker - polski serwis Mass Effect

O nowym Mass Effect na Comic-Conie w San Diego [ME: Andromeda]

comic-con2014

O tym, że Comic-Con w San Diego nadchodzi i jest już blisko, wiadomo od dawna. W tym roku w dniach 23-27 lipca – czyli od przyszłej środy do końca następnego tygodnia – Comic-Con będzie gościł przyjezdnych zwiedzających po raz 44 w swojej historii, rozpoczynając pierwszy konwent fanów komiksów i miłośników wszelkich gatunków rozrywki w 1970 roku. Co ciekawe i warte wspomnienia, BioWare ogłosiło na swoim profilu na Facebooku, że na ten konwent również przybędzie ekipa ze studia w Montrealu i Edmonton, prowadząc panel o nowym Mass Effect.

Więcej szczegółów w środku. Zapraszam 😉

Jak już wspomnieliśmy, na swoim profilu na FB BioWare zamieściło we wtorek informację, że zmierza na Comic-Con. Być może z prowadzonego przez ekipę studia panelu, dowiemy się czegoś, co da nam jakieś wskazówki czy też drobne informacje, czego możemy się spodziewać w kolejnej odsłonie gry.

Poniżej informacja z podstrony Comic-Conu, na której znajdziemy cały rozkład jazdy imprezy. Z niej możemy wyczytać, kto będzie na panelu.

Twórcy Mass Effect’a ze studiów Edmonton i Montreal rozmawiają na temat, tego, jak to jest rozwijać tak ugruntowaną i uwielbianą serię gier wideo. Paneliści Carl Boulay (główny animator), Fabrice Condominas (producent), Mike Gamble (producent), Noel Lukasewich (starszy artysta) i Jessica Merizan (menadżer społeczności), dzielą się swoimi doświadczeniami w kształtowaniu następnej części Mass Effect z nowymi możliwościami, pozostając jednak wiernym cieszącej się uznaniem krytyków serii.

Panel poświęcony serii Mass Effect rozpocznie się czasu miejscowego o 2:00pm 26 lipca (czasu polskiego o 22:00), w sobotę w przyszłym tygodniu. Jeszcze nie wiemy, czy będzie jakiś stream. Jeżeli tak, będzie on zamieszczony w danym dniu w tym newsie.

W między czasie studio w Montrealu stworzyło krótką ankietę dla fanów serii, w której mogą odpowiedzieć na kilka pytań, czego oczekują w nadchodzącej odsłonie gry. W ankiecie znajduje się 12 pytań, a wg Mike’a Gamble’a zespół chce od fanów otrzymać sporo opinii właśnie nt. temat, by dopracować odpowiednio finalny produkt.

W ankiecie jest również pytanie, czy wypełniający będzie obecny na jednym z trzech targów: Comic Con, Gamescom czy PAX East. Bardzo możliwym jest, że BW planuje swoją obecność na każdym z tych imprez targowych. By wziąć udział w ankiecie, chętni winni klikać tutaj.

Źródło: Facebook, Sched
Możesz przejść na dół i pozostawić odpowiedź. Pingowanie jest zablokowane.
 • ManganMan

  Ja już zrobiłem ankietę. Poprosiłem by dodali element space-simowy do nowego ME 😉

 • Czan

  Ja też zrobiłem ankietę, ale o nic konkretnego ich nie poprosiłem. Najlepiej niech zrobią po swojemu i się zobaczy czy będzie dobre czy złe.

 • mikolaj

  Ja napisałem że chciałbym walki w kosmosie

 • retro1

  Ja dodałem badania naukowe (takie jak w ME2), rozbudowany codex z narratorem.

 • pajdżak

  ja poprosiłem żeby dodali możliwość romansu z pajdżakami

  • O.O Niech mnie kule biją, co ja czytam.

   • inny pajdżak

    Dołączam się do petycji. Następnym razem przejmiemy władze nad światem

 • xsas7
  • Spokojnie, spokojnie – bez paniki, bez nerwów. Zaraz będzie news 😀

   • xsas7

    ja tam wcale nie panikuję 😉
    BTW.
    To jeszcze filmik z tym jak Mako zachowuje się w terenie (od 1:00). 😀
    film: https://www.youtube.com/watch?v=MzueBbcXqRk

    • Też już jest w nowym newsie 😀 Bracie, masz przedawnione informacje 😛 Zmień dostawcę : )


Powered by WordPress | Designed by: Free MMORPG | Thanks to MMO List, Social Games and Browser Games

© 2010 EA International (Studio and Publishing) Ltd. Mass Effect, Mass Effect logo, BioWare and BioWare logo are trademarks or registered trademarks of EA International (Studio and Publishing) Ltd. in the U.S. and/or other countries. All Rights Reserved. EA and EA logo are trademarks or registered trademarks of Electronic Arts Inc. in the U.S. and/or other countries. All other trademarks are the property of their respective owners.

Serwis należy do kolektywu Gram.pl. Więcej informacji o kolektywie.