BioWare: Mass Effect 4 nie będzie prequelem, ani sequelem [ME: Andromeda] | Shadow Broker - polski serwis Mass Effect

BioWare: Mass Effect 4 nie będzie prequelem, ani sequelem [ME: Andromeda]

banner

W tygodniach poprzedzających E3 2015, BioWare potwierdziło, że w przyszły Mass Effect nie będzie ani prequelem, ani sequelem.

Potwierdzenie przychodzi w formie odpowiedzi na Twitterze od Chrisa Wynna, Starszego Szefa Zespołu pracującego nad Mass Effect 4, który zapytany przez fana, czy gra będzie prequelem czy sequelem w nawiązaniu do już wydanych tytułów (Trylogii – przyp. LW), Wynn odpowiedział:

Tytuł nie będący prequelem jest oczywisty, ale „nie koniecznie sequelem” może również oznaczać wiele rzeczy. Gra mogłaby być interquelem, lub, jak niektórzy fani teoretyzują, może być osobnym samodzielnym sequelem, zupełnie nie związanym z historią Komandora Sheparda z oryginalnej Trylogii.

Niezależnie od okoliczności, wprowadzenie EA podczas E3 2015 jest już gotowe do zamieszkania od 15 czerwca, ponadto BioWare może wyjaśnić nam pewne szczegóły na temat nadchodzącego kolejnej części serii Mass Effect.

Więcej informacji z pewnością otrzymamy wkrótce w trakcie nadchodzących wielkimi krokami targów E3, które odbędą się 13-15 czerwca jak zwykle w „Mieście Aniołów” 😉 Gdybyście chcieli nam przesyłać jakieś newsy, które są warte publikacji, wrzucajcie je na „Fejsie” w wiadomości na naszym profilu. Z pewnością ktoś je odczyta i zależnie od okoliczności – wrzucimy bądź nie 😉 Tymczasem dzięki Des za tego newsa! High five!

Źródło: Gamer Headlines
Możesz przejść na dół i pozostawić odpowiedź. Pingowanie jest zablokowane.
 • Syn Lorda Wadera

  „Niekoniecznie sequel”. Może część gry będzie w trakcie trylogii, np. wyjaśnienie zakończenia, jeżeli indoktrynacja okaże się prawdziwa, a reszta może przebiegać jako kontynuacja. Tutaj ważną rolę może pełnić gra słów. Wcześnie BioWare mówiło, że będzie to sequel, a teraz się wycofują. Ciekaw jestem co jeszcze będą mówić na ten temat. Skoro trzymają w tajemnicy nawet czas gry to mam nadzieje, że przygotują coś co rozwali mózg.

  • Nie przypominam sobie, bym się dorobił syna O . O
   Z pozostałych informacji: matko, ME3 już dawno przeterminowany, a Wy jeszcze się trzymacie jak rzep psiego ogona tej zakichanej teorii indoktrynacji? Leave it man…

   • xsas7

    Nie przypominam sobie, bym się dorobił syna O . O
    A to Ci dopiero plot twist… ;p

   • Syn Lorda Wadera

    Niezła próba tato syna Lorda Wadera. Co do teorii indoktrynacji: to zmienione zakończenie, które dali w dodatku wcale nie wyklucza większości rzeczy. Są to drobne szczeguły których nie chce mi się wymieniać. Jak sie porówna wersje przed i po zmianie to dzieciak inaczej gada, zabrali załoge na normandie, hacket wie o naszym przebywaniu na cytadeli i to chyba wszystko. Ale zostaje mnóstwo innych spraw, które po przeanalizowaniu nadal dają mi pewność co do prawdziwości teorii. Później będziesz ze mnie dumny ojcze jak okaże się, że miałem racje. 😉

  • xsas7

   Może warto zapytać BW czym zatem jest DA2? Tam skaczemy w czasie jak zając po polu. Zaczynamy „w czasach” DA:O (midquel) by później już mieć przyszłość (sequel)
   Czyżby ME4 miał też być w takiej konwencji? No chyba, że trzymają się wątku Sheparda i w odniesieniu do tego, rozumieją pojęcie sequela (czyli kontynuacja/przyszłość, ale nie przygód Shepa)

 • a może Shepard żyje? 😀

  • xsas7

   Taaa, jak Lenin… ;p

   • Bioware naprawdę skąpi newsami…

    • xsas7

     Spokojnie, za „niedługo” będzie E3, to pewnie EA coś sypnie.

     • Aust

      Ja spokojnie poczekam do E3 i się zobaczy czy coś rozwiną ten temat.

     • Spokojnie? Hmmm… Premiera Mass Effect 3 – 06 marca 2012 . Ileż można czekać na trailer? Są w czterech literach zapewne i dlatego nic nie pokazują, pewnie grają w Wieśka hehe

     • Miejmy nadzieję 🙂

    • retro1

     Oby nie okazało się że będziemy czekać do kolejnego E3 za rok, aby uzyskać trochę więcej informacji

 • ww1990ww

  Ech czyli alternatywna rzeczywistość a’la Marvel/DC? A może restrat a’la New 52 to coś nowe od Marvela po zarżnięciu Beyonderów?

 • The PolishGamer

  Interquel albo inna rzeczywistość.

 • khaoss

  Jak mi na E3 nie puszczą takiego ładnego soczystego traila z ME to niech ich diabli. Od ostatnich targów zero jakiejkolwiek reakcji. Nie chcę nikomu psuć nastroju ale od dawien dawna BW ma w polityce długi okres promowania swoich niedokończonych produktów zatem jeśli teraz nie wysypią jakiegoś zwiastuna nadzieja głupców na 2016 rok. BTW ..gdzie ten „Fejs”?


Powered by WordPress | Designed by: Free MMORPG | Thanks to MMO List, Social Games and Browser Games

© 2010 EA International (Studio and Publishing) Ltd. Mass Effect, Mass Effect logo, BioWare and BioWare logo are trademarks or registered trademarks of EA International (Studio and Publishing) Ltd. in the U.S. and/or other countries. All Rights Reserved. EA and EA logo are trademarks or registered trademarks of Electronic Arts Inc. in the U.S. and/or other countries. All other trademarks are the property of their respective owners.

Serwis należy do kolektywu Gram.pl. Więcej informacji o kolektywie.