BioWare zapowiada walkę w Mass Effect 4: planowana zapowiedź podczas konferencji EA? [ME: Andromeda] | Shadow Broker - polski serwis Mass Effect

BioWare zapowiada walkę w Mass Effect 4: planowana zapowiedź podczas konferencji EA? [ME: Andromeda]

banner

Wśród spekulacji i plotek, które pojawiają się już od dłuższego czasu, BioWare wydało kilka informacji na temat tego, jak będzie wyglądać Mass Effect 4.

Zapraszamy!

Nawet, jeśli informacje nie dodają niczego nowego, dają słaby obraz tego, jaka gra będzie. Wieść niesie, że BioWare ogłosi ważną wiadomość na E3 2015 (które rozpoczyna się już dzisiaj!), która ukaże nam główne szczegóły dotyczące „Mass Effect 4.”

Jos Hendriks, projektant poziomów, zaćwierkał, mówiąc, że nadchodząca wersja gry będzie posiadać zaciekłe techniki walki, wraz z innymi ulepszonymi funkcjami.

Tweet mówi: „No więc ten system walki z pewnością działa. Właśnie rozłożono mnie na łopatki.”

Dodał również: „Też zginiecie, zaufajcie mi. Wrogowie…. nie podążają za scenariuszem. Mam nadzieję, że ludzie recenzując moją misję w najbliższych dniach znają się na rzeczy, ponieważ walka to nie żarty.”

W innym tweecie, Hendriks podzielił się informacją, że w grze wystąpiły elementy gry, które musiały zostać naprawione, zanim zespół mógł kontynuować pracę. Powiedział, że zespół musi podwoić swoje starania, aby wprowadzić do tytułu nieco pogawędek i walk.”

Studio BioWare wydało oświadczenie z okazji swojego 20-lecia, mówiąc: „Obchodzimy 20. rocznicę BioWare. Do naszych fanów na całym świecie: jesteśmy naprawdę wdzięczni i pokorni przez nieustające wsparcie. Jesteśmy podekscytowani, co przyniesie przyszłość – najlepsze jest jeszcze przed nami.”

Według raportu Christian Today, nowa wersja gry będzie zawierała wszystkie nowe obce rasy, z którymi będzie można się zaprzyjaźnić, jak i prowadzić walkę, przy okazji szukając drogi do nowego świata zwanego Gromadą Helius. Gracze będą musieli budować kolonie i zorganizować oddział najemników, aby przetrwać.

Przy okazji dzisiejszych konferencji wrzucamy dwa przydatne linki do oglądania konferencji z E3: https://www.youtube.com/e3 i http://www.e3expo.com/takeover. Dzięki Des za linki do konferencji i za pomoc, high five!

Źródło: Vine Reporter
Możesz przejść na dół i pozostawić odpowiedź. Pingowanie jest zablokowane.
  • khaoss

    Mam 4K na luźny wydatek. Po dzisiejszym dniu będę wiedział czy pójdzie na kompa czy na Jackson RRTMG 🙂

  • Atemix

    konkursowo.cf/gryea – zgarnij klucz do tej gry lub innej od EA! :)))))


Powered by WordPress | Designed by: Free MMORPG | Thanks to MMO List, Social Games and Browser Games

© 2010 EA International (Studio and Publishing) Ltd. Mass Effect, Mass Effect logo, BioWare and BioWare logo are trademarks or registered trademarks of EA International (Studio and Publishing) Ltd. in the U.S. and/or other countries. All Rights Reserved. EA and EA logo are trademarks or registered trademarks of Electronic Arts Inc. in the U.S. and/or other countries. All other trademarks are the property of their respective owners.

Serwis należy do kolektywu Gram.pl. Więcej informacji o kolektywie.