E3 2015: EA przekreśla szanse na remaster Trylogii Mass Effect [E3] | Shadow Broker - polski serwis Mass Effect

E3 2015: EA przekreśla szanse na remaster Trylogii Mass Effect [E3]

banner 15.06.18

„To już jest koniec, nie ma już nic” – śpiewały Elektryczne Gitary. Electronic Arts podczas E3 ujawniło, że nie ma żadnych planów wydania zremasterowanej wersji Trylogii Mass Effect dla Xbox One czy PlayStation 4.

Więcej w środku, zapraszamy!

„Nie będę kłamać i mówić, że na to nie spojrzeliśmy. Ale dla nas chodzi tu o rozstrzyganie, gdzie wydać nasze środki,” powiedział Patrick Söderlund z EA Game Informerowi. „Dla nich lepsza jest praca nad zupełnie nowym projektem, nad którym wiesz, że Bioware pracuje, czy może jednak powinni zremasterować Mass Effect’a?”

„Nie wiem jak Ty, ale czasem gdy wracam się do tyłu i gram w grę, chcesz mieć pamięć, taką jaka była w momencie, gdy w nią grałeś”, kontynuuje. „Jeśli cofasz się i grasz w stare gry, myślę Serio?! Czy to było to, co kiedyś? Bo w mojej głowie było niesamowite.”

Co myślicie o tym całym pomyśle nie wskrzeszania ostatecznie Trylogii na Xboxa One i PlayStation 4? Dobry to pomysł czy wręcz przeciwnie porzucić całkowicie proces i projekt zremasterowania tej serii?

Źródło: IGN
Możesz przejść na dół i pozostawić odpowiedź. Pingowanie jest zablokowane.
 • Piotr

  Cóż, problem dotyczy raczej PS4, bo przecież na XOne będzie możliwość uruchamiania gier z X360 😉 Co prawda chciałoby się większej rozdzielczości czy lepszych tekstur, ale cóż, lepsze to niż nic 🙂

 • Aust

  Dla mnie obojętnie i tak wole PC 😛

  To już jest koniec, nie MA już nic (Brakuje MA).

 • The PolishGamer

  Czyli PS4 został nabity w butelkę.
  XO ma rozwiązanie.

 • DesoloAnimus

  Ktoś wie może czy zamierzają jednak wypuścić tą edycję zbiorczą czy jak to się tam nazywało gdzie w końcu będą dostępne wszystkie części, ze wszystkimi DLC. Wypuścili Trilogy które jak wiadomo kompletne nie jest. Chodziły jednak słuchy iż miało w końcu wyjść jakieś wydanie zbiorcze gdzie będą WSZYSTKIE do tej pory wydane DLC.

  • Pierwsze słyszę, że były plotki o wydaniu kompletnego zestawu Trylogii ze wszystkimi dodatkami. Chodziły raczej słuchy, co później z resztą zostało potwierdzone, że takie wydanie nigdy nie będzie w sprzedaży. Gdyby taki zestaw wyszedł – już bym o tym wiedział.

   • DesoloAnimus

    Nie twierdzę, że miało wyjść NA PEWNO. Chodziło mi właśnie o to, że poszła fama i nie wiem na czym cała sprawa się zakończyła. Dysponujesz jakimiś linkami?

    • Łoj nieee. To było info, które czytałem pod koniec lutego br.

     • DesoloAnimus

      No właśnie, to tak jak ja :/. No nic. Dzięki

  • Nieopłacalne dla EA 😉

 • Jeżeli liczy się kasa to jasne,że ten projekt pójdzie w niepamięć. EA ma taka politykę (i trzeba się z tym było pogodzić kilka lat temu )i nie odbije im się to podczas sprzedaży Andromedy, gdyż nie będzie żadnych powiązań (save,fabuła)

 • retro1

  Cały ten pomysł oznaczał by stratę czasu, co odbiło by się na pracach nad nowym ME, zwłaszcza jeśli mamy już drugie E3, a konkretów praktycznie żadnych.

  • Daniel E

   Dla EA liczy się kasa. Większość osób mówi, że po przejęciu BioWare przez EA „podupadło”. Przedtem DLC naprawdę coś dodawało. A od ME 2 widać, że są one wycięte z gry. Np. Rozmowa z Liarą na Ilium. W ME 1 było więcej do poodkrywania i pozwiedzania. Prawie, że w każdym układzie była możliwość wylądowania na jakiejś planecie lub statku. Czego brakowało w późniejszych odsłonach. Fakt w pierwszej lokacje były bardzo podobne ale to nie zabierało z zabawy. Krótkie podsumowanie. Jeżeli EA dąży do tego co z Maxis to można chyba pożegnać się z dobrym ME.

 • Atemix

  konkursowo.cf/gryea – zgarnij klucz do tej gry lub innej od EA! 🙂


Powered by WordPress | Designed by: Free MMORPG | Thanks to MMO List, Social Games and Browser Games

© 2010 EA International (Studio and Publishing) Ltd. Mass Effect, Mass Effect logo, BioWare and BioWare logo are trademarks or registered trademarks of EA International (Studio and Publishing) Ltd. in the U.S. and/or other countries. All Rights Reserved. EA and EA logo are trademarks or registered trademarks of Electronic Arts Inc. in the U.S. and/or other countries. All other trademarks are the property of their respective owners.

Serwis należy do kolektywu Gram.pl. Więcej informacji o kolektywie.