W Mass Effect: Andromeda nie spotkamy żadnego ze „starych znajomych” [ME: Andromeda] | Shadow Broker - polski serwis Mass Effect

W Mass Effect: Andromeda nie spotkamy żadnego ze „starych znajomych” [ME: Andromeda]

Starszy dyrektor rozwoju Mass Effect – Chris Wynn zaćwierkał niedawno, że w nadchodzącym Mass Effect: Andromeda nie uraczymy spotkania się z bohaterami z poprzednich części franczyzy sci-fi RPG.

Dlaczego? O tym więcej w rozwinięciu. Zapraszamy!

Wypytywany przez fanów na Twitterze, czy pojawią się jakieś znajome twarze w wysoce oczekiwanym RPG, Wynn odpowiedział: „pod względem fabularnym to nie miałoby większego sensu.

Przy okazji Wynn, który pochodzi z Michigan powiedział, że walka w grze będzie się różnić w niektórych aspektach w odniesieniu do oryginalnej trylogii Mass Effect.

Chris zdradził również, że mechanika walk otrzyma zupełnie nowe elementy, które sprawią, że bardzie ona wiele bardziej dynamiczna i dodał, że walki będą miały „podobny charakter” do tych z poprzednich części.

BioWare już wcześniej wrzucało na Twittera bardzo drobne i szczegółowo wyselekcjonowane informacje, wliczając w to np. opisanie systemu zdobywania doświadczenia jako „niewiarygodny„, potwierdzenie, że główny bohater będzie miał nazwisko.

Mass Effect: Andromeda ukaże się na PlayStation 4, PC i Xbox One w okresie Bożonarodzeniowym 2016 roku. Gra została oficjalnie ogłoszona podczas konferencji prasowej Electronic Arts na E3 2015, choć do tej pory nie ujawniono za dużo szczegółów.

Źródło: Twitter 1, Twitter 2, PlayStation Universe
Możesz przejść na dół i pozostawić odpowiedź. Pingowanie jest zablokowane.
 • soltorion

  szczerze miałem ciche nadzieje, że spotkamy przynajmniej liare lub wrexa ale no cóż 🙁

  • Pamiętaj o jednym ! Skąd wiadomo, że Dereck nie jest synem Wrexa? 🙂

   • xsas7

    Że kto proszę? kim jest Dereck? Bo o Drack’u czytałem, ale o tym pierwszym już nie. ;p

    • hahah to mi się udało 😛 PS Dzięki za poprawienie @xsas7 za dużo telewizji

 • Bloodbath666

  Koniec 2016 to tak umownie. Chyba już każdy się nauczył że z przyczyn losowych premiera została przesunięta. BTW Cenna uwaga… „Wynn zaćwierkał niedawno, że…”. Posty powinny zawierać dokładne odniesienie do czasu w którym opisane zdarzenie miało miejsce. Nie powinno się używać formy okolicznikowej czasu. Pisząc „niedawno” to tak jakby ktoś wrzucił na YT hicior polskie disko i w nazwie otagował to jako „NOWOŚĆ!” a jak wiadomo za miesiąc nowością już nie będzie. Zaznaczam że nie hejtuje ..doradzam;)

  • Wszelkie potrzebne pozostałe informacje znajdziesz w każdym odnośniku do Tweeta. Nie po to umieszczamy źródło nowinek po każdym newsem, żeby sobie widniały. Każdy zawiera date-stamp, kiedy wysłany (dzień+godzina). We własnym zakresie można odpowiedzieć sobie na własne pytania 🙂

   • Bloodbath666

    To nic. Po prostu widzę że kiedyś może to być dla Ciebie przydatne. Wywęszyłam młody talent ze złymi nawykami a to dyskwalifikuje na starcie. Copyw­riterstwo i inne pisactwo sieciowe to dobry zawód. Ci zwykle nie dzielą się zasadami stylistyki a kursy bardzo drogie. Jeśli traktujesz te wpisy jako odbieganie od tematu spoufalanie i podważanie autorytetu zezwalam na ich usunięcie:) Au revoir.

 • hmm

  Kolega chyba się zgubił. To nie jest ani gimnazjum ani burdel.

 • The PolishGamer

  Było wiadomo od początku. Bezsensowna sensacja.

 • Ty Panie kolego to dostajesz perm bana i nie masz co liczyć na pobłażanie i jego cofnięcie. Następnym razem zastanów się co mówisz (czyt. piszesz) na forum publicznym.

  Za głupotę własną płaci się zawsze najwyższą cenę.

 • retro1

  Nie będzie bo akcja toczy się długo po ich śmierci, czy nie będzie bo nie dostali się do „ARKI” i nie dotarli do Andromedy. Może zamiast tych postaci będą ich odpowiedniki pojawiające się w trylogii, którym może wcześniej jakoś pomogliśmy.

 • xsas7

  „pod względem fabularnym to nie miałoby większego sensu.”
  No tak, bo przecież nie można było zrobić np. holograficznych logów, gdzie dane postacie mogłyby opisywać coś, bądź opowiadać historię swojej wojaczki, tudzież dzielić się doświadczeniem bojowym, bądź naukowym…
  Innymi słowy z Mass Effecta pozostanie tylko nazwa i logo N7.

  BTW. więcej dynamiki? już ME3 było tak zapowiadane, a ME:A ma mieć jej jeszcze więcej? Hm, no tak, ekipa od DLC Omega robi swoje…

 • Nie ma światła? A mówili, że będzie 😛

  „Chris zdradził również, że mechanika walk otrzyma zupełnie nowe elementy, które sprawią, że bardzie ona wiele bardziej dynamiczna i dodał, że walki będą miały „podobny charakter” do tych z poprzednich części” – mowa tu o jetpacku? 😉 haha

  „potwierdzenie, że główny bohater będzie miał nazwisko.” – o co chodzi , jakie nazwisko 😀

  • xsas7

   Prawdopodobnie będzie się nazywał np. Jan Kowalski i postacie tak się będą – po nazwisku – do niego zwracać, a nie tytułować np. Pathfinder (Tak jak w Inkwizycji pomimo posiadania nazwiska, wszyscy się zwracają do nas per „inkwizytorze”)

   • Czyli nie mam co liczyć na to,że będą mnie tytułować po nazwisku, a miałem głęboka nadzieję(propos imion i nazwisk np. w grze FIFA nie ma nigdy imienia Sebastian do usłyszenia w komentarz, jedyna gra,która w pełni spełani to kryterium jest GRID 2) 😀 Trzymaj się @xsax.

  • Atemix

   konkursowo.cf/gryea – zgarnij klucz do tej gry lub innej od EA! :d


Powered by WordPress | Designed by: Free MMORPG | Thanks to MMO List, Social Games and Browser Games

© 2010 EA International (Studio and Publishing) Ltd. Mass Effect, Mass Effect logo, BioWare and BioWare logo are trademarks or registered trademarks of EA International (Studio and Publishing) Ltd. in the U.S. and/or other countries. All Rights Reserved. EA and EA logo are trademarks or registered trademarks of Electronic Arts Inc. in the U.S. and/or other countries. All other trademarks are the property of their respective owners.

Serwis należy do kolektywu Gram.pl. Więcej informacji o kolektywie.