Szef studia BioWare w Montrealu i dyrektor ds. rozwoju opuszcza swojego pracodawcę [ME: Andromeda] | Shadow Broker - polski serwis Mass Effect

Szef studia BioWare w Montrealu i dyrektor ds. rozwoju opuszcza swojego pracodawcę [ME: Andromeda]

10847174

W ubiegłotygodniowy wtorek Chris Wynn poinformował na Twitterze fanów, że opuszcza BioWare oraz porzuca projekt Mass Effect: Andromeda. Co więcej – sam zapewnia, że projekt jest w dobrych rękach.

Po więcej informacji zapraszamy do środka.

Czytamy:

„Z ciężkim sercem muszę oznajmić, że opuszczam BioWare i Mass Effect: Andromeda, po czym wracam do USA.”

Tą informacją dyrektor projektu ME: Andromeda zszokował wszystkich. Fani i wszyscy czekający na kolejną odsłonę popularnej serii Mass Effect, Andormeda zaczęli się zastanawiać, czy projekt ucierpi wskutek jego odejścia. Jak sam zapewniał, „Zespół Andromedy to najbardziej utalentowany zespół, z jakim kiedykolwiek pracowałem, naprawdę inspirując Cię do pracy każdego dnia.”

Nie wiadomo na razie, co było powodem odejścia – czy został zwolniony czy sam postanowił odejść. Pozostają tylko domysły… Na jego stanowisko nie ma jeszcze kandydata.

Tak na marginesie ktoś tu jeszcze ostatnio narzekał, że nic się nie pojawia. Czan, Kosmyk – to nie Wy przypadkiem? 😉

Źródło: IGN Polska, PC Lab
Możesz przejść na dół i pozostawić odpowiedź. Pingowanie jest zablokowane.
 • Aust

  W sumie nie znam się na tyle, żeby wiedzieć czy odejście Chris’a Wynn’a to dobrze czy źle 😛
  Tak to już w życiu jest, że ludzie się zmieniają, może będzie lepiej może gorzej 🙂

  Nawiązując do ostatniego zdania, to jak czytałem to po angielsku w oryginale, gidześ po 2 zdaniach stwierdziłem „chrzanić to, może to przetłumaczą na SB” no i proszę, opłaciło się lenistwo 🙂

 • Czan

  Ja nie narzekałem, ja po prostu stwierdzałem fakty, jak ktoś się pytał 😉

 • Mateusz Bartłomiej Gołdak

  Pytanie z innej beczki – orientuje się ktoś jak z wydaniem ostatniej książki w Polsce? Jest planowane czy dalej czekają na poprawki?

  • Jeżeli pytasz o Deception to w Polsce nie została w ogóle wydana. Pomimo błędów masz dostępną na świecie jeszcze pierwszy druk książki. Ja czytałem i nie jest aż tak źle.

   • Kosmyk

    Ej jak ktoś lubi mroczne klimaty pisadeł Karpyshyna to w ramach oczekiwań na ME polecam Petera Wattsa. Sporo osób ich porównuje a „ślepowidzenie” zrywa beret! O ile mi się kojarzy Watts wykreował uniwersum crysis.

 • Kosmyk

  No niedobre wieści. Ale przynajmniej pan z szyją jak George Fisher z CC zjechał niżej. Znudził mi się;) Wieści niedobre ale nie mogło się to inaczej skończyć. Dyrektor rozwojowy. Premiera planowa za rok już teraz powinni robić taki „hajp” że ja pierd* a tak cisza ..marketing zablokowany, portale nie mają o czym pisać. Wyleciał gość i tyle.


Powered by WordPress | Designed by: Free MMORPG | Thanks to MMO List, Social Games and Browser Games

© 2010 EA International (Studio and Publishing) Ltd. Mass Effect, Mass Effect logo, BioWare and BioWare logo are trademarks or registered trademarks of EA International (Studio and Publishing) Ltd. in the U.S. and/or other countries. All Rights Reserved. EA and EA logo are trademarks or registered trademarks of Electronic Arts Inc. in the U.S. and/or other countries. All other trademarks are the property of their respective owners.

Serwis należy do kolektywu Gram.pl. Więcej informacji o kolektywie.