Na podbój Andromedy ruszymy dopiero na przełomie 2016/2017 roku? [ME: Andromeda] | Shadow Broker - polski serwis Mass Effect

Na podbój Andromedy ruszymy dopiero na przełomie 2016/2017 roku? [ME: Andromeda]

banner

Podczas wczorajszej konferencji prasowej zarządu Electronic Arts, na którym przedstawiono wyniki finansowe za ostatni kwartał, padły bardzo ciekawe informacje dotyczące wyczekiwanego z dużą niecierpliwością tytułu spod szyldu BioWare – Mass Effect: Andromedy. Otrzymaliśmy bowiem przewidywaną datę premiery! Kiedy ona nastąpi?

Po więcej szczegółów zapraszamy do środka.

Do końca przyszłego roku fiskalnego, czyli do 31 marca 2017 roku będziemy już mogli zagrać w kolejnego Mass Effecta, Andromedę. Ale jak się później okazało podczas konferencji, okres ten jeszcze zawężono do drugiego półrocza przyszłego roku fiskalnego. A co za tym idzie w przedziale od 1 października do 31 marca 2017 powinniśmy znaleźć Andromedę na naszych półkach sklepowych.

Zadowoleni? Bo ja bardzo 😉 Dajcie znać w komentarzach, co o tym myślicie.

P.S. Wartość sekundowa w bannerze w nagłówku obliczona w przedziale 1 lutego – 31 grudnia. Czyli z „teoretyczną” datą premiery 1 stycznia 2017. Podana tu data nie jest datą premiery Mass Effect: Andromeda!

Źródło: PPE
Możesz przejść na dół i pozostawić odpowiedź. Pingowanie jest zablokowane.
 • Bob?

  Dobra. To teraz czekam na ten fajny wsteczny licznik który odliczał ostatnim razem czas do premiery Mass Effect 3 😉

 • Aust

  Czytam, że od 1 października do 31 marca 2017 i coś mi nie pasuje. Dopiero po chwili zczaiłem, że chodzi o październik 2016 i marzec 2017…

  • Biotyczny bogu liczymy na to, że pojawisz się w kolejnej odsłonie…Poważnie mówiąc czekam bardzo na tę produkcję mam już dość Warframe-a, Battlefronta. Liczę znów na cudowna opowieść i tysiące godzin spędzonych razem z moimi znajomymi w multi Efektu Masy.

   • Czan

    Warframe nie jest zły, ale powtarzanie tego wszystkiego nudzi :P, Battlefront by był dobry, gdyby go wydali w całości, a nie dali jakiś ochłap i powiedzieli „macie tu grę, resztę kupcie jako DLC”

    • Zjadłbym słodką bułkę, ale jestem cukrzykiem. Większość gier jest wydawana z opcja season pass więc nie ma nic w tym nowego.

 • Czan

  „Żniwiarze przybędą za: 28 mln 944 tys. sekund” – Arrival DLC xD

 • Garo

  Mam nadzieję że wydadzą Andromedę jeszcze w tym roku. Tak jak było to zapowiedziane na trailerze.

  • Bob?

   A widziałeś gdzieś demonstracyjne gameplaye? Gdyby było jak mówisz już teraz robiliby taki marketingowy hajp że ja pier… papier. Bosh’tet EA

   • xsas7

    Spokojnie, na EAP się – chyba – pojawią (12-14 czerwiec)

   • Garo

    Liczę, że czekają do targów gier. Pamiętam, że podobnie nie dawali za dużo informacji ze Star Wars Battlefront aż tu nagle na E3 coś rzucili więcej. Więc nie tracę nadziei 😛

    • Bob?

     Ja bym tak nie szalał z tą nadzieją. Najświeższe info – Projekt „mass effect – andromeda opuszcza główny scenarzysta”. (bajdełej – admin śpi czy jak?). Jak tak dalej pójdzie to samie sprzątaczki w studiu bioware zostaną 😉

     • Czan

      Był o tym temat już dawno temu 😛

     • Bob?

      A widzisz – nie. Wtedy odszedł główny dyrektor. Teraz główny scenarzysta:)

     • Czan

      aha, ok

     • Bob?

      Co więcej Karpyshyn w znowu w bioware ale on nie zajmuje się ME tylko jakimiś dodatkami do star wars.

 • Adam96

  Nie znalazłem na waszej stronie informacji dot. konsekwencji wykonania przydziału z Mass Effect Cytadela: Powrót do domu na Mass Effect 2. Chodzi mi o wiadomość w faktach galaktycznych ,, Najnowsze doniesienia sugerują, że wojsko Przymierza ma problemy ze znalezieniem odpowiedniej liczby kandydatów. Bezpośrednio po Eden Prime liczba ochotników wzrosła z przyczyn patriotycznych, wkrótce jednak znowu spadła; opinia publiczna wątpiła, aby Przymierze mogło technologicznie dorównać gethom” która pojawia się jeżeli pomogliśmy Panu Bhatii odzyskać ciało( wiem że jest jeszcze wiadomośc na prywatnym terminalu od niego ale jej związek z tym przydziałem jest oczywisty w przeciwieństwie do wiadomości w faktach galaktycznych). Wiem że moja wypowiedź nie pasuje za bardzo do tematu i że jeśli nie trafiłem na te informacje to nie znaczy że ich tu nie ma ( w tym wypadku przepraszam za zbędny komentarz). Dziękuje wszystkim odpowiedzialnym za powstanie i funkcjonowanie tej strony, znalazłem na niej wiele interesujących mnie informacji, których nie mogłem znaleźć nigdzie indziej. Pozdrawiam.

  • Cieszymy się, że treści, które do tej pory stworzyliśmy komuś się przydały/przydają 🙂

 • Adam96

  Podzielę się z wami paroma moimi spostrzeżeniami ale najpierw podkreśle że najlepsze rozwiązanie przydziału Cytadela: Powrót do domu to poparcie pana Boksera i przekonanie pana Bhatii żeby pozwolił Przymierzu wykonać badania. Jeżeli dobrze pamiętam nie otrzymamy żadnych podziękowań w ME2 ale nie będzie też tej wiadomości z negatywnym wydźwiękiem w faktach galaktycznych. Słyszeliście pewnie o tym błędzie w misji Noveria: Lorik Qui’in który umożliwia zapełnienie sobie pasków renegata i idealisty (jeśli niewiecie co to za błąd dajcie znać to ze szczegółami wam wytłumacze o co chodzi). Jeżeli zapełnicie oba otrzymacie dostęp do misji Niezbadany świat: Negocjacje i Oblężona baza.
  Nie wykorzystując tego błędu chyba niemożliwym jest aktywowanie obu za jednym podejściem. Dodam jeszcze że importując postać z pełnymi dwoma paskami otrzymujemy po 190 punktów renegata i idealisty (czyli mniej więcej połowe kapsułki)
  Jescze jedna sprawa, aby Kelly chciała przyjść do naszej kajuty to oprócz bycia miłym, zaproszenia na kolacje ( to była kolacja? Co spojrze przez okno to ciemno 😉 wyrwania z rąk zbieraczy i nieposiadania aktywnego romansu trzeba zrobić pewną drobną lecz jak sie okazało konieczną czynność.
  Należy poprowadzić co najmniej raz konkretną rozmowe, (posłużę się tymi skrótami z koła) więc ,,Porozmawiajmy”,”zbadaj”,”Jesteś tu szczęśliwa?”,”Bez wątpienia”i”Przytuliłbym cię”.

  • Czemu Ty wypisujesz tutaj te rzeczy? Przecież to są oczywiste spoilery za co należy się przynajmniej upomnienie.

   • Adam96

    Przepraszam, nie chciałem siać fermentu. Nie spodziewałem się że tak można odebrać moją wypowiedź, uważam że nie zawiera krzywdzących spoilerów. Jeżeli dalej będzie budzić negatywne emocje to ją usunę.

    • Społeczność fanów opowieści Sheparda z pewnością nie będzie miała Ci tego za złe, lecz to nie miejsce ani czas. Zapraszamy do udzielania się na forum.

   • Kto miał spróbować i ukończyć trylogię ME już to zrobił. Ale powyższą wiadomość będzie trzeba edytować, tak dla pewności 😉

 • Lord Tenchi

  zobaczymy czy dotrzymają terminu czy nie. i jakie będzie miała wymagania sprzętowe.

 • Igor

  Kiedy jakieś podsumowanie informacyjne?


Powered by WordPress | Designed by: Free MMORPG | Thanks to MMO List, Social Games and Browser Games

© 2010 EA International (Studio and Publishing) Ltd. Mass Effect, Mass Effect logo, BioWare and BioWare logo are trademarks or registered trademarks of EA International (Studio and Publishing) Ltd. in the U.S. and/or other countries. All Rights Reserved. EA and EA logo are trademarks or registered trademarks of Electronic Arts Inc. in the U.S. and/or other countries. All other trademarks are the property of their respective owners.

Serwis należy do kolektywu Gram.pl. Więcej informacji o kolektywie.