Wyciekł fragment rozgrywki z Mass Effect: Andromeda! [ME: Andromeda] | Shadow Broker - polski serwis Mass Effect

Wyciekł fragment rozgrywki z Mass Effect: Andromeda! [ME: Andromeda]

banner

Wszyscy jedyne co widzieliśmy do tej pory z nadchodzącego Mass Effect: Andromedy to wyreżyserowane przez BioWare pojedyncze klipy. Ale każdy z nas myślę czeka z niecierpliwością na jakiś próbny, pokazowy materiał z gry. Co by dużo nie gadać, doczekaliśmy się w końcu! Wyciekł pierwszy materiał z rozgrywki z Andromedy. Ale jak to YouTube – czuwa i szybko usuwa niepowołane treści. Ale stara zasada internetu – w nim nic nie ginie. Ten kto będzie mieć szczęście to zdąży obejrzeć poniższy materiał. Jeżeli nie da rady to nie będzie to zależne od nas. Pretensje prosimy składać do staffu YouTube’a.

Do obejrzenia materiału zapraszamy do środka.

Fragment pochodzi najprawdopodobniej z wczesnej fazy deweloperskiej, więc nie należy się spodziewać, że to co tu widzimy, będzie na 100% w grze, później po jej wydaniu.

Źródło: IGN Polska
Możesz przejść na dół i pozostawić odpowiedź. Pingowanie jest zablokowane.
 • Kosmyk

  Co zostało zobaczone już się nie odzobaczy. Mogą usuwać 🙂

 • Prykacz

  wygląda jak jakaś misja fabularna/poboczna, ciekawe co ten kroganin miał? jakiś granat czy coś ? :p

 • DeMiguel

  zróbcie jakąś kopie zanim to usuną z yt

 • Shadow

  Dziwne to dość. Każdy mówi, że to fragment misji a jak dla mnie przerywnik filmowy. A reszta to pokaz animacji i działania.

  • Aust

   Całość wygląda dla mnie jak materiał przygotowany na jakiś pokaz, tylko narratora brak.

   • Czan

    Tia tylko dziwne, że w tak słabej jakości i tak słabej grafice 😛

    • Aust

     Grafika to ostatnie co się robi w grze, więc biorąc pod uwagę czas do premiery, jet to całkiem normalne. Film został dodany w jakości 360p, więc nie ma co oczekiwać wyraźnego obrazu. Nie twierdzę, że to materiał dla klienta, jak wspomniał PixieCream, zostało to przygotowane w 2014 roku.

     • Czan

      Ech, i tak lepsze to niż nic, najbardziej mnie ciekawiły już sceny z prawdziwym poruszaniem się, czyli te paski i dobrze znane ostatnio użyte umiejętności 2 członków drużyny oraz ten plecak rakietowy.

 • PixieCream

  Materiał z 2014 roku, co by tłumaczyło dlaczego jest zrobiony na unreal engine 3 a nie frostbite 3, ale po mojemu to fake, taki spóźniony prima aprilis ;p

  • Kosmyk

   A ja sądzę że jest autentycznym przeciekiem. Film wygląda tragicznie. Te mgiełki i rozmycia robiły wrażenie jakieś 4 lat temu a oni prezentują to jak jakąś rewolucję. To tutaj to nieporozumienie.. jakiś ścinek wizualizacj mechanizmów graficznych dla środowiska inżynierów którzy przy tym pracują. Taka „żółta karteczka” zostawiona na którejś ze stacji roboczych.


Powered by WordPress | Designed by: Free MMORPG | Thanks to MMO List, Social Games and Browser Games

© 2010 EA International (Studio and Publishing) Ltd. Mass Effect, Mass Effect logo, BioWare and BioWare logo are trademarks or registered trademarks of EA International (Studio and Publishing) Ltd. in the U.S. and/or other countries. All Rights Reserved. EA and EA logo are trademarks or registered trademarks of Electronic Arts Inc. in the U.S. and/or other countries. All other trademarks are the property of their respective owners.

Serwis należy do kolektywu Gram.pl. Więcej informacji o kolektywie.