Nowe Wiadomości O Grze Mass Effect: Andromeda | Shadow Broker - polski serwis Mass Effect

Nowe Wiadomości O Grze Mass Effect: Andromeda

image_0.adaptive.full.medium.

Wczorajszym popołudniem na profilach mediów społecznościowych pojawiła się któtka informacja odnośnie postępu prac nad kolejną odsłoną gry Mass Effect. Oto co miał co powiedzenia Aaryn Flynn.

Aaryn Flynn, menedżer generalny BioWare

Podczas tworzenia Mass Effect™: Andromeda nasza ekipa w Bioware™ nieustannie poszerza granice tego uwielbianego cyklu. Oczywiście fundament gry stanowi to wszystko, za co cenimy Mass Effecta najbardziej – wspaniałe historie i postaci oraz wciągające trzecioosobowe strzelanki – i podczas ekspedycji do Andromedy z pewnością tego nie zabraknie. Ale jesteśmy też podekscytowani nowymi funkcjami i trybami gry w nadchodzącej odsłonie serii.

 • Więcej swobody: Jedną z naszych ambicji jest zapewnienie graczom Mass Effecta swobody na niespotykaną skalę – to ty decydujesz, dokąd się udasz, jak się tam dostaniesz i jak będziesz grać.
 • Nowe nieznane światy: Opuszczamy Drogę Mleczną i ruszamy ku Andromedzie, gdzie spotkamy nowych sojuszników, zmierzymy się z nowymi wrogami i zbadamy nowe, fascynujące światy.
 • Nowe wspaniałe wrażenia w świecie Mass Effecta: Mass Effect: Andromeda będzie pierwszą grą w serii na współczesne konsole – i pierwszą opartą o silnik Frostbite. Wykorzystujemy najnowsze zdobycze technologii, żeby stworzyć grafikę, fabułę i rozgrywkę wykraczające poza wcześniejsze osiągnięcia tej serii.

Grając ostatnio w studiu, przekonaliśmy się, że nasze starania zmierzają we właściwym kierunku. Wiemy też jednak, że potrzebujemy czasu, aby dostarczyć wam grę, która w pełni wykorzysta swój potencjał – i do tego się zobowiązujemy. Dlatego też Mass Effect: Andromeda będzie miał premierę w początkach 2017 roku. Nie możemy doczekać się chwili, gdy pokażemy wam, jak daleko zabierze nas ta podróż. Do zobaczenia na konferencji EA PLAY 12 czerwca, gdzie pojawią się kolejne doniesienia.

Dziękujemy za cierpliwość i wsparcie.

Źródło: Oficjalna strona Mass Effect
Możesz przejść na dół i pozostawić odpowiedź. Pingowanie jest zablokowane.
 • maleshep4life

  Niepokoi mnie ta cała swoboda… Jeśli zrobią podobny gniot MMO-podobny jak DA:I to będę mocno zawiedziony :/

  • TraioPL

   Nie przesadzaj, akurat w DA:I był świetnie zrobiony. Bardzo mi przypomina SWTOR co jest dla mnie sporym plusem, bo dodali trochę cech z tej gry.

   • TvixAt

    Świetnie zrobiony? Toż to był już drugi zamach na serię… Wciąż próbuję Inkwizycję przejść, od premiery gram raz na tydzień po 5 minut bo dłużej tej gry nie potrafię zdzierżyć, a ten tydzień daje mi czas na zapomnienie jak wielkim crapem ta gra się okazała. Jeśli Andromeda okaże się drugą Inkwizycją to naprawdę mnie to zaboli, ponieważ ME to dla mnie jedna z najważniejszych serii, którą przez lata przeszedłem 10 razy (aktualnie robię 11 podejście). Już lekko zawiodłem się na ME3, od razu mówię, że nie przez zakończenie (chociaż ono i tak pozostawia wiele do życzenia bo było po prostu zbyt proste jak na BioWare, chciałem zobaczyć przynajmniej coś porównywalnego do zakończenia ME2 a dostałem zakończenie nawet słabsze niż to jedynce) , a raczej brak jakiegoś większego skoku po dwójce.

 • konradxdx

  Czy tylko ja mam wrażenie że nie powiedzieli nic nowego ?

  • chyżwar

   Nie no.. cośtam powiedzieli. Oficjalnie potwierdzili że to w ogóle wyjdzie 😉

   • Potwierdzili tylko na razie tyle, że gra będzie dopiero w przyszłym roku. Resztę dopowiedzą 12 czerwca podczas E3.

    • chyżwar

     Wątpię w cokolwiek…

 • The PolishGamer

  Wszystko pięknie by tylko nie stworzyli potworka jak DA:I. Żadnego MMO podobnego stwora.

 • Garo

  Wiemy o tym od dawna. Potwierdzili tylko, że na tym EA PLAY coś więcej pokażą.


Powered by WordPress | Designed by: Free MMORPG | Thanks to MMO List, Social Games and Browser Games

© 2010 EA International (Studio and Publishing) Ltd. Mass Effect, Mass Effect logo, BioWare and BioWare logo are trademarks or registered trademarks of EA International (Studio and Publishing) Ltd. in the U.S. and/or other countries. All Rights Reserved. EA and EA logo are trademarks or registered trademarks of Electronic Arts Inc. in the U.S. and/or other countries. All other trademarks are the property of their respective owners.

Serwis należy do kolektywu Gram.pl. Więcej informacji o kolektywie.