Nadciąga kontynuacja książkowego uniwersum Mass Effect [ME: Andromeda] | Shadow Broker - polski serwis Mass Effect

Nadciąga kontynuacja książkowego uniwersum Mass Effect [ME: Andromeda]

mass-effect-andromeda-banner

Jeżeli myśleliście, że po dość chłodno przyjętym tytule Williama C. Dietza, Deception, „książkowe uniwersum” się skończy, to… w zasadzie mieliście rację. Aż do teraz. BioWare dziś ogłosiło jego powrót. O co dokładnie chodzi?

Po więcej szczegółów zapraszamy do środka!

BioWare ogłosiło, że jeszcze w tym roku na rynek (przynajmniej póki co amerykański, brak informacji o polskim!) wyjdzie książka pt. Mass Effect: Andromeda Initiation będąca prequelem do gry, która ma wyjść w październiku. Ogółem poza tą, na czytelników będą czekać jeszcze 3 inne tytuły (będące równie dobrze prequelami oraz sequelami). W sumie dostaniemy aż 4 tytuły będące związane fabularnie z Andromedą. Autorką pierwszej książki będzie potrójna laureatka nagrody Hugo (ciekawskich po więcej odsyłam tutaj (strona w języku angielskim)), Nora K. Jemisin, której książka pt. The Hundred Thousand Kingdoms została nagrodzona ową nagrodą za najlepszą książkę sci-fi/fantasy. Wiele stron podaje datę premiery jako sierpień br. My dotarliśmy do daty październikowej. Tak naprawdę nie wiadomo, która jest właściwa.

Poniżej prezentujemy okładkę pierwszej książki, Initiation.

MEAInitiation

Źródło: POLTERGEIST, Polygamia, Engadget
Możesz przejść na dół i pozostawić odpowiedź. Pingowanie jest zablokowane.
 • Saul Badman

  O cholera jasna, niech mnie kroganin j*bnie! Z chęcią bym ją przeczytał nawet w języku angielskim, zwłaszcza jeżeli będę mógł dowiedzieć się więcej o wydarzeniach po 3 części i co może nas czekać w andromedzie. Pewnie BioWare poda niedługo dużo szczegółów co do andromedy skoro ma wyjść książka, zwłaszcza, że do tej pory tak niewiele informacji nam ujawnili. JARAM SIĘ POTĘŻNIE!!!

  • No to jest nas dwóch 🙂

   • B47M4N

    Teraz trzech xD

 • Czan

  A już miałem pisać, że strona umarła, ponieważ w najnowszej gazetce CDA jest mowa o ME:A, a tutaj żadnego newsa ani nic nowego 😛

  • Czan, Ty nic nie bojaj. Agenci mają rękę na pulsie 😉

   • Name

    Co oni tam ciekawego napisali? Będzie jakiś materiał tutaj?

    • anonim

     Nic tam nie ma. Podsumowanie starych informacji i parę hipotez typy „co by było gdyby było”.

 • Pawosz

  a wiadomo coś jak i kiedy ta pierwsza książka będzie wydana w Polsce ?


Powered by WordPress | Designed by: Free MMORPG | Thanks to MMO List, Social Games and Browser Games

© 2010 EA International (Studio and Publishing) Ltd. Mass Effect, Mass Effect logo, BioWare and BioWare logo are trademarks or registered trademarks of EA International (Studio and Publishing) Ltd. in the U.S. and/or other countries. All Rights Reserved. EA and EA logo are trademarks or registered trademarks of Electronic Arts Inc. in the U.S. and/or other countries. All other trademarks are the property of their respective owners.

Serwis należy do kolektywu Gram.pl. Więcej informacji o kolektywie.