[Aktualizacja] Nowy materiał (gameplay) z PlayStation Meeting Mass Effect: Andromedy [ME: Andromeda] | Shadow Broker - polski serwis Mass Effect

[Aktualizacja] Nowy materiał (gameplay) z PlayStation Meeting Mass Effect: Andromedy [ME: Andromeda]

banner

A więc stało się! Wczorajsze pogłoski i plotki potwierdzone! Na dzisiejszym PlayStation Meeting zaprezentowano pierwszy dłuższy, bo aż 3 minutowy zwiastun rozgrywki nadchodzącego Mass Effect: Andromeda. Nacieszmy swe oczy.

Aktualizacja nr 3 (14.09): Fanowski profil Mass Effect: Andromeda na Facebooku zgromadził pokaźną dawkę informacji. Dla zainteresowanych więcej informacji w środku!
Aktualizacja nr 2 (14.09): W rozwinięciu newsa znajdziecie dodatkowe oficjalne screeny z gry!
Aktualizacja nr 1 (08.09): Agenci nam donieśli o kolejnych informacjach, które wyszły na jaw za dnia.

Więcej szczegółów w środku. Zapraszamy!

Z powyższego zwiastunu dowiadujemy się także, że 7 listopada w Dzień N7 pojawi się nowy trailer do Andromedy i „oficjalnie otworzą się drzwi do następnego rozdziału uniwersum Mass Effecta.”

Aktualizacja nr 1 (08.09): Wcześniej wspomniane dodatkowe informacje.

Dyrektor kreatywny ME: Andromeda Mac Walters, powiedział w wywiadzie dla PS Access, że widziane w materiale postacie męskie i żeńskie Ryderów to tak na prawdę rodzeństwo. Ponadto pierwszą postać, którą widzieliśmy na pierwszym pierwszym w ogóle zwiastunie to właśnie ich ojca. Ciekawe co? Widać space opera, jaką będzie Andromeda zapowiada się dość ekscytująco, zważywszy na owe fakty, że będzie w niej występował czynnik rodzinny.

Pełna transkrypcja tego, co powiedział Walters w wywiadzie:

Na E3 mogliśmy zobaczyć kobietę o imieniu Ryder, a teraz widzimy mężczyznę Rydera. Czego wiele osób nie wie, tych dwoje jest bratem i siostrą, i oboje występują w świecie gry w tym samym czasie. I tak, jeżeli grasz jako siostra Ryder, Twój brat jest gdzieś we wszechświecie. I kolejna zabawna rzecz – postać, którą widzieliście jakiś czas temu na E3 w zbroi N7 jest ich ojcem. Mamy więc teraz ujawnioną całą rodzinę Ryder.

Aktualizacja nr 2 (14.09): W/w oficjalne screeny.

1880362556

1169845362

1164879663

741074511

155360343

11695162

Aktualizacja nr 3 (14.09): Nowe informacje odnośnie Andromedy:
-W trailerze usłyszeliśmy zsyntetyzowany męski głos, który wspomniał, że jest „blokada systemu”. Ten głos to prawdopodobnie pokładowa SI Tempesta lub komputer statku.
-Pathfinder – w ten sposób zwracamy się do Ryderów.
-Jetpacki! (aka silniki odrzutowe dla niewtajemniczonych, przyp. LW)
-Będziemy posiadać skaner, którym będziemy mogli skanować różne elementy otoczenia w celu otrzymania dodatkowych informacji.
-Gameplay, który widzieliśmy podczas PS Meeting, ma miejsce w podziemnym środowisku – znajdziemy tam struktury obcych.
-Na trailerze Ryder wchodził do Krypty Remnant (ta nazwa już pada drugi raz).
-Technologia Remnant wydaje się być wysoce zaawansowana i nie muszą się martwić o to, że ich rasa wyginie. as they probably haven’t had to worry about being wiped out when their civilisation got too advanced
-Roślina, którą Ryder skanuje wewnątrz krypty, jest związana z ‚Eos’. Eos to nawiązanie do innej arki, takiej jak Hyperion – statku, którym podróżowano w kierunku galaktyki Andromeda.
-Roślina nie ma pozornych składników odżywczych, ale Krypta w jakiś sposób utrzymuje je przy życiu.
-Remnant wydają się być robotami albo Ci, których spotkał Ryder w Krypcie, to po prostu wartownicy.
-Wartownicy Remant są bierni i nie kolidują z Ryderem aktywującym panele.
-Ta Krypta jest zlokalizowana w Gromadzie Helius.
-Gdy Krypta odpowiada na włamanie, Ryder rozpoczyna ucieczkę bez oglądania się za siebie, sugerując przy tym, że nie ma on przeszkolenia wojskowego i instynktu, który posiadał Shepard.
-Andromeda będzie wspierać rozdzielczość 4K na PS4 Pro oraz HDR10 na wszystkich platformach.
-Całą trójkę Ryderów spotkamy w Andromedzie. Ich imiona będą podane w późniejszym czasie.
-W grze idzie wyczuć wolność podczas eksploracji.
-Roślina nie jest jedyną rzeczą w materiale z PS Meeting, który będzie się dało zeskanować.
-W przeciwieństwie do oryginalnej trylogii, tym razem kładzionu jest większy nacisk na „Jeśli możesz to zobaczyć, możesz się tam dostać”.
-Pokazany gameplay na PS Meeting został edytowany w taki sposób, że wycięto z niego kontekst, wybory dialogowe, by zwrócić uwagę tylko na to, że jest to materiał przygotowany tylko do prezentacji, forma pewnego rodzaju dema technicznego.


-Historia, postacie, gameplay i więcej – wszystko to będzie ujawnione, omówione i przedstawione jeszcze w tym roku.


-Możecie się spodziewać więcej obojga z rodzeństwa Ryderów w przyszłych zwiastunach.


Tłumaczenie fragmentu wywiadu: umbra04
Źródło: GamesRadar, Facebook
Możesz przejść na dół i pozostawić odpowiedź. Pingowanie jest zablokowane.
 • Konrad

  Już mi się podoba

  • soltorion

   ahahah to samo powiedziałem 🙂

 • TraioPL

  Holy Jesus! W końcu, jakiś gameplay. Teraz mogę czekać na N7 Day. 🙂

 • Czan

  „Urządzenie obcych” – hmm ciekawe, w ME 1 było takie i nie można było z nim nic zrobić, ciekawe xD

 • anonimowo

  Wygląda pięknie. Jak wiesiek dwa lata przed premierą 🙂 Dwie refleksje. Albo to solidnie okroją do wstępnie prezentowanych wymagań albo szaraczki takie jak ja nigdy nie będą mieli dane zobaczyć tego w takim stanie. Spójrzmy prawdzie w oczy. Fani ME to nie jest LOL-„ewidentnie”-społeczeństwo. Starzy jesteśmy. Nikt z nas nie będzie kupował kompa specjalnie po to ażeby Andromede grywalnie w Ultra przejść. Jedyne na co liczymy to fabuła i swojego rodzaju konserwatyzm. Niby twórcy tego traila „ewidentnie” dają do zrozumienia że pamiętają o nas (postproces z 1:24 – jest klimat!!) ale mam przeczucie że będą woleli uderzyć w obecne realia gejmingowe w których zwyczajnie się nie odnajdziemy. Inkwizycja to dobry argument. W dalszym ciągu to tylko subiekcje. BTW. Jako stary (powiedzmy) „bywalec” pozdrawiam jedynego gospodarza SB. Kupa pracy przed tobą pamiętny kastingowcu. Dawniej było was więcej i wiem że chłopaki nie bardzo nadążali podczas sezonów. Pozostaje życzyć powodzenia bądź potencjalnego wsparcia potencjalnej administracji! 🙂

  • Powodzenia? Tia, przyda się. Reszta się już, jak na moje oko, już dawno wypaliła albo po prostu ma już dość. Nie mniej jednak, dzięki m/ 🙂

   • Czan

    A ty nie masz dość? W końcu sam już tylko zostałeś 😛

    • Nie mam. Tylko na chwile obecną jest posucha jak diabli. Ale po 7 listopadzie się zacznie taki napływ informacji, że nie dam rady usiedzieć w jednym miejscu, a i będzie o czym pisać 🙂

     • Czan

      Na facebooku daliście wpis, że macie nowe screeny z Mass Effecta, prześlesz je na główną stronę?

     • Yes sir! 🙂

     • Saul Badman

      Wader, przypominają się stare dobre czasy jak w 2012 gdy rozpowrzechniała się teoria indoktrynacji, posty na tej stronie pojawiały sie czasami co godzinę albo i częściej. 😀 To dopiero było szaleństwo i spedzałem dużo czasu czytając wasze artykuły. Było wtedy dużo adminow i z tego co pamietam ciebie jeszcze nie zrekrutowali. Szkoda że zostałeś sam i zostawili cię żebyś opiekował się tą stroną. Mogli chociaż zostawić ci jakiegos glypha. 😉 A tak na poważnie to skoro czerpiesz przyjemność z tej roboty to nie zostaje mi nic innego niż życzyć ci powodzenia. Może będziesz dalej tutaj siedział i dostarczał fanom handlarza cieni informacji, gdy następna cześć powstanie po andromedzie. Swoją drogą zastanawiam się dlaczego nigdy nie stworzyłem konta na tym serwisie i zawsze pisze jako gość. xD

     • Wolę pisać jako gość

      Źle to odbierasz. Możliwość anonimowego pisania w dzisiejszych czasach to przywilej.

     • Saul Badman

      To, że piszesz jako gość nie znaczy że jesteś anonimowy m8

     • Name

      Ale dzięki temu mogę być jeśli potrzeba by zaszła. Sposobów jest wiele (cebula np). Jeśli o mnie chodzi to mam na myśli zwykłe lenistwo a nie tam anonimowość jakąś 😀

  • anonimowo

   Heh.. oby się wypaliła. Gdyby z czasem się upomnieli udawai że ich nie znasz. Hail m/, 😉


Powered by WordPress | Designed by: Free MMORPG | Thanks to MMO List, Social Games and Browser Games

© 2010 EA International (Studio and Publishing) Ltd. Mass Effect, Mass Effect logo, BioWare and BioWare logo are trademarks or registered trademarks of EA International (Studio and Publishing) Ltd. in the U.S. and/or other countries. All Rights Reserved. EA and EA logo are trademarks or registered trademarks of Electronic Arts Inc. in the U.S. and/or other countries. All other trademarks are the property of their respective owners.

Serwis należy do kolektywu Gram.pl. Więcej informacji o kolektywie.