Andromeda najprawdopodobniej zagości na konsolach i PCetach już pod koniec marca [ME: Andromeda] | Shadow Broker - polski serwis Mass Effect

Andromeda najprawdopodobniej zagości na konsolach i PCetach już pod koniec marca [ME: Andromeda]

mass-effect-andromeda-art-book

O tym, że w świat Andromedy wprowadzą nas nowe książki wiemy w zasadzie od niedawna. Kilka dni temu, przed rozpoczętym wczoraj Comic Conem w Nowym Jorku, wydawnictwo Dard Horse Comics ogłosiło swoje plany wydawnicze na przyszły rok. Dowiadujemy się z nich, że poza książkami czekają na nas komiksy, kolorowanki dla dorosłych, plakaty oraz artbook z grafikami z Andromedy. Ale żeby jeszcze tego było mało, to przez przypadek owe wydawnictwo zdradziło „bardzo możliwą” datę premiery bardzo wyczekiwanej Andromedy.

Kiedy niby gra miałaby wyjść i co ma ona w tym wypadku wspólnego z książką, o tym w rozwinięciu. Zapraszamy!

Jak wiadomo, planowo do Andromedy mieliśmy wyruszyć pod koniec tego roku, ale BioWare postanowiło zmienić datę premiery na przyszły rok, aby tytuł doszlifować. Co nie oznacza, że nie znamy przybliżonej daty premiery. W marcu br. doszły nas słuchy, że Andromeda zostanie wydana do końca przyszłego roku finansowego, który kończy się z dniem 31 marca 2017 roku.

Dobra, ale co to ma wspólnego z powyższym wspomnieniem o artbooku? Jak już mówiliśmy, Dark Horse ogłosiło przyszłoroczny plan wydawniczy, w tym związany z uniwersum Mass Effect (jak również z Dragon Age’m, o którym pisać nie będziemy). DH ogłosiło druk komiksu Mass Effect: Discovery, którego pierwsze wydanie będzie dostępne na wiosnę 2017. Historia Discovery jest tworzona przez Dyrektora kreatywnego ME:A – Mac’a Waltersa, głównego scenarzystę John’a Dombrow i Jeremiego Barlow, współautora serii komiksów Mass Effect: Foundation. Barlow napisze fabułę Discovery, natomiast Gabriel Guzmán zajmie się stroną wizualną. Ponadto dostaniemy Mass Effect Adult Coloring Book (w skrócie: kolorowanka dla dorosłych, przyp. LW) z datą premiery 1 marca 2017, Mass Effect Andromeda — The Poster Collection (kolekcja plakatów z ME:A) z datą premiery jesienią przyszłego roku oraz The Art of Mass Effect Andromeda. W przypadku tej ostatniej pozycji sprawa jest nieco ciekawsza z tego względu, iż owa pozycja trafi do sprzedaży jednocześnie z grą, a co za tym idzie – Ci klienci, którzy zamówili już tom wypchany po brzegi grafikami otrzymają go… 21 marca 2017 roku.

mass-effect-andromeda-art-book

meacbk-cvr-sol-4x6jpg-fe1786

Czyżby to była właśnie data premiery Andromedy, na którą tak wszyscy czekamy, a o której nadal niemal nic nie wiemy? O tym przekonamy się już za nieco ponad miesiąc, 7 listopada, podczas Dnia N7. BioWare na ten dzień obiecało ujawnić dużo więcej szczegółów na temat samej gry oraz pokazać długo wyczekiwany nowy trailer.

Za pomoc w tłumaczeniu fragmentu angielskiego tekstu dziękuję koledze

umbra04
Źródło: Dark Horse Comics, PPE.pl, IGN EN
Możesz przejść na dół i pozostawić odpowiedź. Pingowanie jest zablokowane.
  • ggg

    Nie. To po prostu zwykłe zagranie marketingowe mające na celu wzbudzić zainteresowanie. Takie coś działa stokroć efektywniej niż jakaś tapeta z filmu prezentacyjnego. Rzucili przynęte 😉


Powered by WordPress | Designed by: Free MMORPG | Thanks to MMO List, Social Games and Browser Games

© 2010 EA International (Studio and Publishing) Ltd. Mass Effect, Mass Effect logo, BioWare and BioWare logo are trademarks or registered trademarks of EA International (Studio and Publishing) Ltd. in the U.S. and/or other countries. All Rights Reserved. EA and EA logo are trademarks or registered trademarks of Electronic Arts Inc. in the U.S. and/or other countries. All other trademarks are the property of their respective owners.

Serwis należy do kolektywu Gram.pl. Więcej informacji o kolektywie.