Dzień N7 już za rogiem, lecz już dzisiaj możesz dołączyć do programu Inicjatywa Andromeda [ME: Andromeda] | Shadow Broker - polski serwis Mass Effect

Dzień N7 już za rogiem, lecz już dzisiaj możesz dołączyć do programu Inicjatywa Andromeda [ME: Andromeda]

5 dni. Za dokładnie 5 dni, podczas Dnia N7 – 7 listopada w poniedziałek, BioWare odsłoni wszystkie karty, które posiada w swojej talii. Karty z talii, które na rewersie mają napisane Andromeda Initiative. Na zachętę już teraz, opublikowany wczoraj wczesnym przedpołudniem mały teaser, tego co nas czeka. Feast your eyes – nacieszcie swe oczy.

Obejrzeli? Odlot, co nie? No to zapraszamy do środka, tam jest nieco więcej informacji!

Z informacji, które wyciekają do sieci, a które docierają szyfrowanymi kanałami do Handlarza Cieni możemy wywnioskować, że akcja Andromedy będzie rozgrywać się 600 lat w przyszłości. Nie wiemy jednak nadal, jaka data czy też jakie wydarzenie, będzie punktem odniesienia wyprawy do galaktyki Andromedy. Teoretycznie tyle ma zająć podróż na „drugi koniec” wszechświata. W końcu widzimy FemRyder widzimy wybudzającą się z kriostazy (lub coś w ten deseń) na materiale z E3 z tego roku. Pytanie jednak pozostaje, czy wysłanie całej rodzinki Ryderów (ojciec+syn i córka, przyp. LW) nastąpiło przed Wojną ze Żniwiarzami (wskazuje na to na trailerze stan Ziemi, jest nietknięta przez jakiekolwiek zniszczenia) czy ma to miejsce już długo po jej zakończeniu, a nasza planeta została „naprawiona w całości”. BioWare potwierdziło ponadto, że zapis stanu gry z ME3 nie będzie mieć wpływu na losy tego, co uświadczymy w Andromedzie.

Mac Walters, zapytany przez fana na Twitterze, czy narrator to ojciec rodzeństwa Ryderów,

odpowiedział krótko:

Fandom jednak nie próżnował i poszedł o krok dalej, identyfikując głos narratora. To Clancy Brown. Tak więc poznaliśmy (na razie jednak bez oficjalnego potwierdzenia) również aktora podkładającego głos najstarszego z familii Ryderów.

Doszły nas również dość niepokojące słuchy. Co prawda informacja w ogóle nie związana z powyższymi informacjami, ale trzeba ją traktować jak najbardziej serio. EA nie wyklucza, że po raz kolejny może opóźnić premierę Andromedy, jeżeli zajdzie tylko taka potrzeba.

„Obecnie prace postępują bardzo sprawnie” – przyznał podczas ostatniej konferencji Blake Jorgensen, zajmujący się w firmie finansami. „Gra wygląda pięknie i jesteśmy zadowoleni z postępów.”

„Jednak, jak już widzieliście, jesteśmy gotowi przesunąć premierę, jeśli poczujemy, że jest to konieczne do dostarczenia odpowiednich wrażeń” – dodał menedżer.

Na oficjalnej stronie Mass Effecta, pod tym adresem możecie otrzymywać nowe informacje na maila. To nic innego, jak newsletter. Informacja ze strony:

Inicjatywa Andromeda szuka rekrutów. Zarejestrowani rekruci będą wśród pierwszych osób, które otrzymają kluczowe informacje o misji i dostęp do wyjątkowych programów szkoleniowych, a także szansę na otrzymanie nagród po zakończeniu programu. Przeszkolenie rozpocznie się siódmego listopada.

Podaj swój adres e-mail i dostosuj preferencje komunikacji, aby otrzymywać pocztą elektroniczną informacje o aktualnościach, produktach, wydarzeniach i promocjach EA, zgodnie z Zasadami ochrony danych osobowych i korzystania z plików cookie EA. Zgodę na otrzymywanie wiadomości e-mail możesz wycofać w dowolnym momencie za pośrednictwem odpowiedniego menu lub kontaktując się bezpośrednio z EA.

Na sam koniec prezentujemy Wam okładkę grudniowego GameInformera.

Grudniowa okładka gameinformer DIGITAL

Źródło: EuroGamer 1, 2, YouTube, Twitter 1, 2, Reddit
Możesz przejść na dół i pozostawić odpowiedź. Pingowanie jest zablokowane.
 • WiewiorNT

  Mogę czekać 🙂 jestem już starszy, moje dzieciństwo to ME1, więc czy poczekam kolejne pół roku, czy rok mnie to nie zbawi. Zamiast tego chcę dostać możliwie jak najbardziej dopieszczony produkt do zabawy wieczorami 🙂

  • Sebastian Guminiczak

   Mam nadzieję, że znów poznam dzięki temu uniwersum i zabawą w trybie multiplayer wspaniałych graczy z którymi będzie można pogadać na wszelakie tematy 🙂

 • lukitram

  Stawiam, że budowa tej „arki” co widać na teaserze, miała miejsce przed ME3. Możliwe, że Przymierze we współpracy z innymi rasami zbudowało arkę aby wysłać badaczy do Andromedy (a po cichu wtajemniczeni wiedzieli, że to w pewnym sensie koło ratunkowe dla przyszłości wszystkich ras przed przybyciem Żniwiarzy).
  Późniejsza budowa „arki” nie miałaby sensu i musieliby uwzględnić zakończenie ME3 co wymusiłoby wyznaczenie kanonu i gniew wśród graczy.

  • xsas7

   No ale nikt nie zauważyłby takich molochów wokół księżyca? Nic a nic w trylogii nie wspomniano o ew. arkach, albo chociaż pomyśle „szaleńców” na taką inwestycję. Wątpliwe, aby było o tym cicho. Jest jeszcze opcja, że to taki reboot serii… a co za tym idzie, trylogia się nie wydarzyła.
   BTW. Skoro gość w pancerzu N7 to ojciec Ryderów, zatem kobieca postać w pancerzu N7 (okładka Gameinformer) to matka? Czy może jednak babyRyder awansuje z A1 na N7 ?

   • Żadna matka. Tych co widzimy na filmiku to rodzeństwo Ryderów. Dzieci „narratora”. Narrator = ojciec.

    • mark paszyn

     A czy przypadkiem z poprzednich informacji nie wynikało, że osoba w pancerzu N7 = ojciec, a dzieci prezentowane były w białych armorach?

     • Z materiałów, które widzieliśmy do tej pory ja zauważyłem tylko „siostrzyczkę” w białym pancerzu. Ale nie wiem, czy to jest od czegokolwiek uzależnione. Przekonamy się dziś w przedziale godzinowym 18-20.

    • xsas7

     Tak, na filmiku to rodzinka Ryderów (ojciec + córka) ale jak pisałem chodzi mi o postać na okładce z Gameinformera. Tam jest kobieca postać w pancerzu z insygniami N7 – jak do tej pory na materiałach pojawiała się tylko męska postać (ojciec) w pancerzu N7, więc kto jest na okładce? Wg tego co gdzieś wyczytałem (chyba reddit) twórcy mają to wyjaśnić w poniedziałek (tj. N7 day)

 • Czan

  O co chodzi z tym dołączeniem do nich? Bo jakoś nie rozumiem po co to robić, o co w tym chodzi?

  • Poprawione i dodane 🙂

   • Czan

    Dziękuje 🙂


Powered by WordPress | Designed by: Free MMORPG | Thanks to MMO List, Social Games and Browser Games

© 2010 EA International (Studio and Publishing) Ltd. Mass Effect, Mass Effect logo, BioWare and BioWare logo are trademarks or registered trademarks of EA International (Studio and Publishing) Ltd. in the U.S. and/or other countries. All Rights Reserved. EA and EA logo are trademarks or registered trademarks of Electronic Arts Inc. in the U.S. and/or other countries. All other trademarks are the property of their respective owners.

Serwis należy do kolektywu Gram.pl. Więcej informacji o kolektywie.