Jak tryb wieloosobowy Mass Effecta 3 wypłynął na Andromedę? [ME: Andromeda] | Shadow Broker - polski serwis Mass Effect

Jak tryb wieloosobowy Mass Effecta 3 wypłynął na Andromedę? [ME: Andromeda]

mealeapclose610

Jak duży wpływ na tryb wieloosobowy w Andromedzie będzie miał ten z trzeciej części trylogii? Czym inspirowali się twórcy przy jego tworzeniu i kto za niego odpowiada?

O tym w rozwinięciu, zapraszamy!

Podczas podróży GameInformera do siedziby BioWare w Montrealu, napisali artykuł o Mass Effect: Andromeda (dla zainteresowanych link w języku angielskim, przyp. LW), widzieli kilka godzin rozgrywki. Ich wrażenia można posłuchać i zobaczyć z tego co widzieli, klikając tutaj (link również w języku angielskim, przyp. LW), można też obejrzeć ten wywiad z Fabrice Condominas – producentem Mass Effect Andromeda, aby dowiedzieć się więcej o zmieniającym się podejściu rozgrywki w nowej odsłonie sagi Mass Effect. Condominas zaznacza, że minęło trochę czasu od wydania ostatniej części gry, w związku z tym rozgrywka „musi dostosować się do trendów w branży gier. Oprócz odpowiedzi na wpływy i opinie z całego przemysłu rozrywkowego, zespół BioWare nauczył się wiele o tworzeniu pełnej fanu rozgrywki sieciowej z ich ciągłego wspierania Mass Effect 3 w trybie multiplayer.

Obejrzyjcie poniższy film, aby dowiedzieć się więcej na temat lekcji, jakie zespół BioWare wyciągnął z trybu multiplayer Mass Effect 3 i jak zamierzają zachować głębię RPG w Mass Effect Andromeda.

I tutaj niestety nie możemy wkleić owego filmiku, ponieważ jest on póki co niedostępny na kanale GameInformera na YouTubie. Link do filmiku.

Tłumaczenie: umbra04
Źródło: GameInformer
Możesz przejść na dół i pozostawić odpowiedź. Pingowanie jest zablokowane.
 • DesoloAnimus

  Na YT brak ale tu jest http://gamestop.brightcove.com.edgesuite.net/694940074001/201611/1428/694940074001_5213042710001_5213012377001.mp4?pubId=694940074001&videoId=5213012377001
  To ten sam filmik tyle że z bezpośrednim linkiem. Za dużo zabawy by wyedtować miniaturkę.

  • Dzięki za linka, wrzucam! Propsy <3

   • DesoloAnimus

    😉

 • Sebastian Guminiczak

  Dobra…jak znów będzie można łapać Pyro przez barierkę, a Banshee znów będzie nabierała się na projekcję postaci salarianina to wchodzę w to! PS Przywróćcie starą „Biel’!:-D Poważnie mówiąc tą grą miał być The Witcher 3, ale nie miał trybu multiplayer więc teraz to się stanie. Swoją historię zakończę dopiero rok po premierze (a składam preorder). Chcę, aby ta przygoda trwała „wiecznie”… Dlatego większość czasu, między misjami głównymi będę relaksował się przy partyjce z znajomymi w MP 🙂


Powered by WordPress | Designed by: Free MMORPG | Thanks to MMO List, Social Games and Browser Games

© 2010 EA International (Studio and Publishing) Ltd. Mass Effect, Mass Effect logo, BioWare and BioWare logo are trademarks or registered trademarks of EA International (Studio and Publishing) Ltd. in the U.S. and/or other countries. All Rights Reserved. EA and EA logo are trademarks or registered trademarks of Electronic Arts Inc. in the U.S. and/or other countries. All other trademarks are the property of their respective owners.

Serwis należy do kolektywu Gram.pl. Więcej informacji o kolektywie.