Mass Effect: Andromeda wygrywa w kategorii Najbardziej oczekiwanej gry podczas rozdania nagród Golden Joystick Awards 2016 [ME: Andromeda] | Shadow Broker - polski serwis Mass Effect

Mass Effect: Andromeda wygrywa w kategorii Najbardziej oczekiwanej gry podczas rozdania nagród Golden Joystick Awards 2016 [ME: Andromeda]

zz6wifwyyrqmzuw33x2yob-610-140

Mass Effect: Andromeda zgarnia tytuł Najbardziej oczekiwanej gry podczas ceremonii wręczenia nagród Golden Joystick Awards 2016. Wygląda na to, że wyraźny brak komandora Sheparda, Liary T’Soni i reszty załogi Normandii nie zniechęcił graczy odnośnie do następnej gry z serii Mass Effect.

Gra pokonała inne nominowane tytuły ubiegające się o wspomniany wcześniej tytuł, takie jak: Warhammer 40,000: Dawn of War 3, Days Gone, God of War, Horizon Zero Dawn, Resident Evil 7, Scalebound, Sea of Thieves, Shenmue 3, Spider-Man, Star Citizen, The Legend of Zelda: Breath of the Wild.

Ogromne gry RPG zawsze wydają się przyciągnąć tony ekscytacji ze strony graczy. Może to obietnica odkrywania rozległego nowego świata, bogatego w historię czy różne inne rzeczy, które przyjdzie w nich robić? Andromeda z pewnością posiada wszystkie wymienione powyżej elementy, posiadając zupełnie nową galaktykę do zbadania. Studio znane jest z dobrze pisanych postaci, a zupełnie nowa rozgrywka umili nam zabawę podczas jazd terenowym pojazdem Nomad i skakaniem dzięki plecakom odrzutowym.

W poprzednim roku nagrodę dla Najbardziej oczekiwanej gry podczas rozdania nagród Golden Joystick Awards zgarnęła gra Fallout 4, która (podobno, bo nie grałem, przyp. LW) okazała się bardzo dobrym tytułem. Tak więc teraz wielkie brzemię spoczywa na barkach BioWare. Nie zawiedźcie nas!

Źródło: GamesRadar+
Możesz przejść na dół i pozostawić odpowiedź. Pingowanie jest zablokowane.
 • WiewiorNT

  Ogólnie to chyba największym wzięciem cieszą się gry RPG, bo wg mnie są takie… Uniwersalne. Dobre przygody, fabuła, rozległe światy, mnóstwo eksploatacji… Wystarczy spojrzeć na naszego trzeciego wiedźmina, który też jakieś nagrody z tego złotego joysticka dostał, bodajże za krew i wino.

  • Tak jest, Wiedźmin 3 też zgarnął w tym roku nagrody, i to aż 4! Za Najlepszą narrację i Najlepszy projekt wizualny (dodatek Krew i Wino), Najlepsze wystąpienie: Dough Cockle jako Geralt oraz nagroda dla CD Projekt RED za Studio roku 🙂

 • xsas7

  Nie chciałbym spekulować, ale wydaje mi się, że zdobycie nagrody spowodowane jest niedawnym ujawnieniem informacji. Gdyby nie to, mało kogo by Andromeda interesowała. Z kolei gdyby dość dawno podali tak obszerne info, to możliwe, że ten hype na ME:A nie byłby tak silny jak obecnie. No i konkurencja też jakaś niezbyt silna – w mojej ocenie oczywiście.

  • Sebastian Guminiczak

   Przypomina mi się troszkę rywalizacja Wiedźmina 3 z Fallout-em 4 (poprawcie mnie jeżeli tak nie było). Tutaj tego nie ma. Oczywiście mówię o swoich wrażeniach 🙂

   Edit: A ja nadal się nie dowiedziałem, kim są ludzie z jury zespołu Golden Joystick Awards 😛

   • „(…) kim są ludzie z jury zespołu Golden Joystick Awards”. Odpowiem Ci krótko: to tylko i wyłącznie gracze 🙂

 • Ratucus

  Hmm tak z ciekawość to co tu robi Star Citizen. Przeciez nikt nigdy nie będzie wiedział kiedy ta gra wystartuje. Nie,że jestem anty fanem tej gry bo są ja wsparlem i ciągle obserwuje. Niestety mam dziwne wrażenie,że nas karmią nowymi filmikami,opowiadaniami,demami i nic więcej. Nie wspomnę,że jak patrzę na caloksztalt to doja ludzi ile wlezie ?
  Co do mass effect Andromeeda to mam cicha nadzieje,że dadzą jakies wsparcie dla moderow. Gram ciągle w ME3 ale nie ukrywam z modami

  • Sebastian Guminiczak

   Pole do popisu byłoby ogromne 😉

  • xsas7

   Czy do DA:Inkwizycja jest jakieś wsparcie dla moderów? Zatem tak samo będzie dla fanów ME.


Powered by WordPress | Designed by: Free MMORPG | Thanks to MMO List, Social Games and Browser Games

© 2010 EA International (Studio and Publishing) Ltd. Mass Effect, Mass Effect logo, BioWare and BioWare logo are trademarks or registered trademarks of EA International (Studio and Publishing) Ltd. in the U.S. and/or other countries. All Rights Reserved. EA and EA logo are trademarks or registered trademarks of Electronic Arts Inc. in the U.S. and/or other countries. All other trademarks are the property of their respective owners.

Serwis należy do kolektywu Gram.pl. Więcej informacji o kolektywie.