Mass Effect: Andromeda otrzyma darmowe mapy do trybu kooperacji w postaci DLC [ME: Andromeda] | Shadow Broker - polski serwis Mass Effect

Mass Effect: Andromeda otrzyma darmowe mapy do trybu kooperacji w postaci DLC [ME: Andromeda]

BioWare nie przestaje nam serwować informacji dot. trybu kooperacji w Mass Effect: Andromeda. Po udostępnieniu nowych zdjęć i szczegółów na temat tego trybu w ostatnich dniach, deweloper już potwierdził, że będą nowe mapy w postaci DLC!

Więcej szczegółów w środku!

Jak poinformował na Twitterze dyr. generalny studia, Aaryn Flynn, otrzymamy darmowe i dodatkowe mapy w postaci DLC, jak było to w przypadku Mass Effect 3. „Trójka” otrzymała pięć multiplayerowych rozszerzeń, zawierających nowe mapy, postacie i sprzęt, z których wszystkie były darmowe. Podobne jak w przypadku Mass Effect 3, Andromeda otrzyma skrzynki z łupami, które gracze będą mogli odblokować poprzez walutę w grze lub wydając prawdziwe pieniądze.

Darmowe dodatki dla gry wieloosobowej w Andromeda zostały wcześniej wspomniane na początku tego roku, kiedy to BioWare potwierdziło, że gra nie będzie miała DLC Season Passa jak wiele innych gier od Electronic Arts.

BioWare zaplanowało na pozwolenie grupie ludzi zagrać w tryb wieloosobowy, gdy gra jeszcze była w becie, ale studio zmieniło swoje plany. Jednak Ci, którzy przybędą na PAX East, będą mogli zagrać w tym trybie w ten weekend.

Źródło: GameSpot
Możesz przejść na dół i pozostawić odpowiedź. Pingowanie jest zablokowane.
  • Ramirez Wałek

    Czyli po staremu, w multi mapki za free w singlu dlc płatne.

  • Multi będzie miłą odskocznią od tryby kampanii i historii Sebastiana Rydera, którą zamierzam rozłożyć sobie na przynajmniej 6-7 miesięcy…


Powered by WordPress | Designed by: Free MMORPG | Thanks to MMO List, Social Games and Browser Games

© 2010 EA International (Studio and Publishing) Ltd. Mass Effect, Mass Effect logo, BioWare and BioWare logo are trademarks or registered trademarks of EA International (Studio and Publishing) Ltd. in the U.S. and/or other countries. All Rights Reserved. EA and EA logo are trademarks or registered trademarks of Electronic Arts Inc. in the U.S. and/or other countries. All other trademarks are the property of their respective owners.

Serwis należy do kolektywu Gram.pl. Więcej informacji o kolektywie.