Nazywam się The Art of Mass Effect: Andromeda, a to moja ulubiona książka z grafikami na Cytadeli [ME: Andromeda] | Shadow Broker - polski serwis Mass Effect

Nazywam się The Art of Mass Effect: Andromeda, a to moja ulubiona książka z grafikami na Cytadeli [ME: Andromeda]

Za nieco mniej niż miesiąc – a dokładniej rzecz biorąc 20 dni – wyruszymy do nowej galaktyki w bardzo wyczekiwanym RPGu od BioWare, Mass Effect: Andromeda. Tymczasem dzięki uprzejmości wydawnictwa Dark Horse Comics i serwisu Nerdist.com, otrzymaliśmy prawdziwe zagrożenie dla naszych portfeli jeszcze większe niż gethy i Żniwiarze razem wzięci: nową, 184-stronicową książkę w twardej oprawie, która zadebiutuje 21 marca br (ten sam dzień, co premiera Andromedy w USA)! Książka o której mowa, to The Art of Mass Effect: Andromeda. Z pewnością jest marzeniem każdego, prawdziwego fana. Zawiera ogromne ilości nigdy wcześniej nie widzianych grafik koncepcyjnych prezentujących postacie z gry, modele wrogów których napotkamy, broń i wiele, wiele innych. A dzięki agentom Handlarza, mamy ekskluzywny wgląd w głąb książki. Oto, czego możemy się po niej spodziewać.

Oto oficjalny opis:

„Wielokrotnie nagradzana seria Mass Effect podbiła serca i dusze graczy, pamiętnymi postaciami, oszałamiającymi efektami wizualnymi oraz trzewną walką! Teraz, uniwersum Mass Effect poszerza się o The Art of Mass Effect: Andromeda od Dark Horse – ukazując ekskluzywne grafiki postaci z nowej gry, arsenał broni, lokalizacji, pojazdów i wiele więcej!”

Książka z grafikami kosztuje 39,99$, będąc dostępna w sklepie Dark Horse Comics oraz wszędzie tam, gdzie sprzedawane są książki (czyli głównie w Stanach oraz w wysyłkowych sklepach ściągających tego typu rzeczy zza oceanu). W międzyczasie możecie spojrzeć na przykładowe wybrane przez redaktorów serwisu Nerdist strony z wspomnianej powyżej książki z grafikami.

Gotowi na Andromedę? Czy jest w ogóle jakikolwiek pojazd, który zastąpi nam prawdziwie Normandię?

Źródło: Nerdist
Możesz przejść na dół i pozostawić odpowiedź. Pingowanie jest zablokowane.
  • xsas7

    Hm, ok. 160zł za taką książeczkę, to trochę sporo, ale może jednak warto. Gdyby jeszcze była edycja polska, to już w ogóle pełnia szczęścia. Pytanie czy u nas będzie dostępna…

    • Przez sklepy internetowego typu Atom Comics albo Multiversum, które ściągają komiksy z USA. W chwili obecnej z tego co widziałem na obu stronach, tylko w tym drugim sklepie była książka dostępna za około 140 zł.

      • Zawsze się zastanawiałem, ale nigdy nie miałem/nie wiedziałem kogo się o to zapytać. Może teraz się uda. Czym są prace koncepcyjne? To jakiś wzór który później jest rozwijany w programach do tworzenia postaci, obszarów, przedmiotów w 3D?


Powered by WordPress | Designed by: Free MMORPG | Thanks to MMO List, Social Games and Browser Games

© 2010 EA International (Studio and Publishing) Ltd. Mass Effect, Mass Effect logo, BioWare and BioWare logo are trademarks or registered trademarks of EA International (Studio and Publishing) Ltd. in the U.S. and/or other countries. All Rights Reserved. EA and EA logo are trademarks or registered trademarks of Electronic Arts Inc. in the U.S. and/or other countries. All other trademarks are the property of their respective owners.

Serwis należy do kolektywu Gram.pl. Więcej informacji o kolektywie.