Mass Effect: Andromeda: Nexus początek – oficjalny prequel do gry – premiera we środę! [ME: Andromeda] | Shadow Broker - polski serwis Mass Effect

Mass Effect: Andromeda: Nexus początek – oficjalny prequel do gry – premiera we środę! [ME: Andromeda]

Małymi krokami nadchodzi premiera książki zapowiedzianej w zeszłym roku, Mass Effect: Andromeda: Nexus początek, będąca prequelem i wstępem do wydarzeń z najnowszego tworu studia BioWare, Mass Effect: Andromeda. Premiera w przyszłą środę, 26 kwietnia!

Skończyliście grę, ale jeszcze Wam mało? Powinniście zatem sięgnąć po najnowszą książkę Wydawnictwa Insignis, autorstwa K.C. Alexander oraz Jason M. Hough, pt. Mass Effect: Andromeda: Nexus początek, której premiera zaplanowana została na przyszłą środę, 26 kwietnia. Wypełni ona lukę fabularną od momentu startu ark z Ziemi w 2185 roku do momentu ich przybycia do gromady Helejosa w galaktyce Andromedy.

Poniżej oficjalny opis, udostępniony przez grupę AIM Media.

Oficjalny prequel najbardziej wyczekiwanej gry 2017 roku – Mass Effect: Andromeda.

Spali przez setki lat, śniąc o nowym domu gdzieś w Galaktyce Andromedy. Kiedy się obudzili, zrozumieli, że to już koniec marzeń o pokojowej egzystencji. I tak oto koloniści wielu ras – turiańskiej, salariańskiej, asari, ludzkiej i innych – stają w obliczu niewyobrażalnych zagrożeń i niezbadanych obszarów kosmosu.

Nexus to olbrzymia stacja kosmiczna, centrum dowodzenia i zarządzania kolonizacją. Kiedy jego załoga budzi się, odkrywa wszechobecne zniszczenia na statku, do którego zdążają już arki z kolonistami. Cała misja staje pod znakiem zapytania. Sloane Kelly, dyrektor do spraw bezpieczeństwa, musi zmierzyć się z niełatwym zadaniem: zaprowadzić porządek i zidentyfikować zagrożenie. Jeśli nie uda się jej tego dokonać, Inicjatywa Andromeda może zakończyć się fiaskiem.

Fragmenty książki (prolog oraz pierwszy rozdział) do przeczytania znajdziecie tutaj.

Źródło: Materiały prasowe udostępnione przez AIM Media
Możesz przejść na dół i pozostawić odpowiedź. Pingowanie jest zablokowane.
 • Silvaren

  Co ciekawe, empik realizuje preordery natychmiast po opłaceniu. Do mnie książkę wysłali już wczoraj, mimo że premiera 26 kwietnia. Widocznie nie obowiązuje ich takie embargo jak przy premierach gier.

  • Dzień dobry. Zapoznam się z dostępnym za darmo początkiem opowieści i zadecyduję czy sprawię sobie kolejny prezent. 400 stron to bajka! Może i nie jestem książko-holikiem, ale obiecałem sobie, że zapoznam się z ta opowieścią i nie mogę się teraz wycofać. Czasem trzeba zaryzykować, aby później cieszyć się z każdej zwyczajnej chwili. Daj proszę nam znać w poniedziałek czy książka rzeczywiście dotrze do Ciebie o dwa dni wcześniej. Pozdrawiam.

   • Guma, gdzieś Ty zniknął w odmętach internetów? 🙁

    • Zazdrość, zazdrość stary druhu mnie wyżera powoli…i nie ma na to lekarstwa. Chciałbyś mieć w znajomych takiego odmieńca?

 • D4mian11

  Zamówiona w zeszłym tygodniu, była do odbioru już w poniedziałek, chociaż dziś dopiero to zrobiłem.

 • xsas7

  Właśnie dzisiaj zastanawiałem się jak tam sprawa z książkami z uni ME. I tak jak sądziłem, że prędzej kupię książkę, niż samą grę. 😉
  Samą Andromedę pewnie też kupię – jak będzie dobra cena (wg mnie adekwatna do prezentowanej jakości)

 • Książka już w domku, niedługo w grze spotkam „wygnańców” więc coś czuję,że historia nabierze rumieńców.


Powered by WordPress | Designed by: Free MMORPG | Thanks to MMO List, Social Games and Browser Games

© 2010 EA International (Studio and Publishing) Ltd. Mass Effect, Mass Effect logo, BioWare and BioWare logo are trademarks or registered trademarks of EA International (Studio and Publishing) Ltd. in the U.S. and/or other countries. All Rights Reserved. EA and EA logo are trademarks or registered trademarks of Electronic Arts Inc. in the U.S. and/or other countries. All other trademarks are the property of their respective owners.

Serwis należy do kolektywu Gram.pl. Więcej informacji o kolektywie.