Treść rozmowy z NPC wskazuje na potencjalny dodatek do Mass Effect: Andromeda [ME: Andromeda] | Shadow Broker - polski serwis Mass Effect

Treść rozmowy z NPC wskazuje na potencjalny dodatek do Mass Effect: Andromeda [ME: Andromeda]

Poza bezpłatnymi dodatkami do trybu multiplayer i brakiem Season Passa, BioWare nie ujawniło zbyt wiele, jeżeli chodzi o plany dotyczące dodatków fabularnych do Mass Effect: Andromeda. Jednak rozmowa pod koniec gry wskazuje, jaka przygoda czeka na Pioniera Rydera.

W rozwinięciu duże SPOILERY z rozmowy, która odbywa się po zakończeniu głównej kampanii. Wchodzicie na własną odpowiedzialność! ! !

Wygląda na to, że kawałek historii z dodatku będzie polegać na znalezieniu kolejnej zaginionej arki, oparty na rozmowie odbytej w epilogu.

Na początku gry dyrektor Tann ujawnia, że po tym, jak wystartowały czterema główne arki Inicjatywami, zaraz za nimi – w drugiej fali – miała wystartować kolejna piąta arka transportująca quarianów, dreli i hanarów. Po przybyciu do Andromedy wszyscy na Nexusie już wiedzieli, że inna arka wystartowała z opóźnieniem – jest tak, dopóki jeden z członków załogi Hyperiona nie odkrywa tego pod koniec gry.

Rozmawiając ze specjalistką Rynn Gee (jeżeli chcecie obejrzeć fragment całej rozmowy, klikajcie tutaj) dowiadujemy się, że zagubiona arka wysłała sygnał, ale zamiast prosić o pomoc, ostrzega wszystkich pozostałych sojuszników z Drogi Mlecznej. Sygnał nie może zostać namierzony, a Ryder postanawia, że muszą po prostu poczekać, aż Pionier na tej arce wykona ruch.

Biorąc pod uwagę, że rozmowa ta odbywa się pod sam koniec gry, może być to zalążkiem pod pierwszy duży dodatek. BioWare dopiero ogłosi, ile dodatków fabularnych będzie miało w planach po wydaniu Andromedy. Mass Effect 3 doczekał się 4 dodatków fabularnych.

Źródło: IGN
Możesz przejść na dół i pozostawić odpowiedź. Pingowanie jest zablokowane.
 • Rae88

  To chyba.. zła wiadomość.. Moim osobistym zarzutem wobec Andromedy jest to, że w tej niby „obcej galaktyce” ras z drogi mlecznej jest więcej niż „rodowitych” mieszkańców, co wcale nie sprawia, ze my jesteśmy tam obcymi. Gra próbuje stawiać nas w roli obcych, jednak na każdym etapie gry mam wrażenie jak gdybyśmy szybko zawłaszczyli Andromedę. Wolałbym w DLC widzieć dodatkowych mieszkańców Andromedy aniżeli „starych” przyjaciół z Drogi Mlecznej. 8 „starych” ras kontra 3 „nowe”? Średnio to pasuje jak na zapowiedzi, ze mamy odkrywać „nowy świat”, w którym jest więcej starych rzeczy niż nowych :/

  • Dominik Antoszczyk

   Andromedę to może nie bo to tylko jej mały kawałek więc jest szansa na coś więcej w dodatkach/2

  • Tomasz Dąbkowski

   Kwestia jest taka, że z drogi mlecznej wyruszyły gatunki z całej galaktyki dzięki Mass Effect Relays. A tu mamy tylko mały wycinek Andromedy, jedna gromadę gwiazd póki co.


Powered by WordPress | Designed by: Free MMORPG | Thanks to MMO List, Social Games and Browser Games

© 2010 EA International (Studio and Publishing) Ltd. Mass Effect, Mass Effect logo, BioWare and BioWare logo are trademarks or registered trademarks of EA International (Studio and Publishing) Ltd. in the U.S. and/or other countries. All Rights Reserved. EA and EA logo are trademarks or registered trademarks of Electronic Arts Inc. in the U.S. and/or other countries. All other trademarks are the property of their respective owners.

Serwis należy do kolektywu Gram.pl. Więcej informacji o kolektywie.