N7: złoże w kanionie | Shadow Broker - polski serwis Mass Effect

N7: złoże w kanionie

Na powierzchni planety pozostawiono niesprawnego ciężkiego mecha. Jego właściciel odleciał z reklamacją do sklepu, w którym go kupił. Mech wykrył duże złoże surowców w kanionie, ale trzeba go naprawić, zanim dotrze do złoża i rozpocznie wydobycie.

Zdobycie

Ta misja jest do zdobycia po przeskanowaniu planety Taitus, czwartej planety w tym układzie. (system Talava, Rozpadlina Kalestona).

Po przeskanowaniu planety możemy usłyszeć następującą transmisję dźwiękową:

„Powtarzam. Na powierzchni planety znajduje się cholerny mech. Jeśli myślicie, że jesteście w stanie go uruchomić, proszę się nie *zakłócenia* -krępować.”

Po przeskanowaniu planety otrzymujemy następujący tekst:

„Podczas skanowania powierzchni wykryto jedną sygnaturę ciężkiego mecha YMIR zarejestrowanego na nieznanego właściciela (prawdopodobnie należącego do piratów). Mech najwyraźniej nie jest w pełni sprawny, ale nadaje cały czas zapętlony przekaz, który nie wygląda na sygnał ratunkowy. Wykryto duże złoża surowców mineralnych ukryte za warstwami litej skały.”

Przygotowanie

Ponieważ walka w tej misji ogranicza się tylko do jednej pary varrenów, jedyne na co warto się przygotować to możliwość eksperymentowania. Jeżeli gracz zechce eksperymentować w całkowitym bezpieczeństwie z nieznanymi mu broniami, mocami lub członkami drużyny, teraz jest idealna do tego okazja.

Przejście

TaitusYMIRPo wylądowaniu na planecie, datapad ujawni, że Mech YMIR został kupiony od Harrota na Omedze i najwyraźniej ma problemy z zasilaniem. W związku z tym, poprzedni właściciel zrobił ścieżkę z ogniw energetycznych, która prowadzi do paru cennych zasobów na drugim końcu kanionu. Po wzięciu pierwszego ogniwa energetycznego i włożeniu go do mecha, rozpocznie się pochód. Będzie szedł, strzelając i niszcząc ściany kanionu. Warto iść tuż za mechem, podnosząc kolejne ogniwa energetyczne, gdy będzie trzeba, by utrzymać go w ruchu.

Mniej więcej w połowie drogi można spotkać dwa varreny, które ukrywają jedno ogniwo energetyczne. Są łatwe do wyeliminowania, więc po ich zabiciu zabieramy ogniwo energetyczne, które ukrywały. Gdy dojdziemy do końca kanionu, wkładamy ostatnie ogniwo energetyczne i odchodzimy od mecha na bezpieczną odległość. Kiedy zniszczy ostatnią ścianę, jego ramiona wybuchną, po czym sam ulegnie samozniszczeniu. Wchodzimy przez wyrwę w ścianie, którą zrobił YMIR i zabieramy ze środka zasoby, by zakończyć misję.

Datapad

Harrot dostał ode mnie okrągłą sumkę za tą bezużyteczną kupę [BŁĄD SYGNAŁU] [BŁĄD] wykrył na tej planecie duże złoża surowców, ale [STWIERDZONO WYCIEK PAMIĘCI]. W porządku, mówię, pewnie, leje się z tego złomu jak z volusa po kuflu rynkolu, ale jakoś sobie poradzę.

No więc ruszam, znacząc ogniwami swoją trasę od miejsca wyładowania mecha aż do [NIEWŁAŚCIWA PORCJA DANYCH PROSZĘ URUCHOMIĆ PONOWNIE], aby udało mi się chociaż to uruchomić. A teraz [WYKRYTO NIEDOZWOLONY BŁĄD] ani drgnie. Niech cholera weźmie tego elkorskiego oszusta!

Wyłączony mech

Kawałek g[BŁĄD SYGNAŁU]

Błędy

  • Mech czasami może utknąć w pozycji pionowej po wyczerpaniu swojej mocy, co sprawia, że ​​niemożliwym jest, by wsadzić nowe ogniwo energetyczne. Jeśli wczytamy ostatni auto-zapis, mech będzie znów w przykucniętej pozycji i gotowy na nowe ogniwo elektryczne.
  • Kolejny błąd to taki, że Mech YMIR może utknąć w pozycji przysiadu. Do naprawienia dokładnie tak samo, jak powyżej.
  • Może zdarzyć się odwrotna sytuacja, z innym błędem, gdy mech jest w stanie się poruszać, ale utknął w pozycji „rozkładania” się.

Podsumowanie misji

Odzyskano zakopaną skrytkę z zasobami. Nie udało się uratować mecha YMIR.

  • Doświadczenie: 125 (156)
  • Kredyty: 7500
    • Fundusze Cerberusa: 3750
  • Minerały:
    • Platyna: 5000
Źródło: http://masseffect.wikia.com/wiki/N7:_Mining_the_Canyon
Komentarze i pingowanie są zablokowane.


Komentarze zablokowane.


Powered by WordPress | Designed by: Free MMORPG | Thanks to MMO List, Social Games and Browser Games

© 2010 EA International (Studio and Publishing) Ltd. Mass Effect, Mass Effect logo, BioWare and BioWare logo are trademarks or registered trademarks of EA International (Studio and Publishing) Ltd. in the U.S. and/or other countries. All Rights Reserved. EA and EA logo are trademarks or registered trademarks of Electronic Arts Inc. in the U.S. and/or other countries. All other trademarks are the property of their respective owners.

Serwis należy do kolektywu Gram.pl. Więcej informacji o kolektywie.