N7: Reaktory paliwowe | Shadow Broker - polski serwis Mass Effect

N7: Reaktory paliwowe

Ustała komunikacja z ważnym składem, przez co sprzymierzone floty nie otrzymują tak potrzebnego paliwa. Zbadaj tę sprawę i ponownie uruchom skład.

Nabycie

Misja stanie się dostępna po ukończeniu misji Priorytet: Pancernik gethów.

Przejście

Udaj się na Cyone w Mgławicy Sileańskiej. Misja ma miejsce na multiplayerowej mapie Baza Reaktor. W przeciwieństwie do większości misji N7, w tej misji mamy do czynienia z jednostkami Żniwiarzy, zamiast z Cerberusem. Moce, które mogą zdejmować bariery będą tu przydatne, biorąc pod uwagę liczbę generatorów barier, które tu się znajdują.

Po wejściu do placówki, udaj się na lewą stronę pomieszczenia, by podnieść Napierśnik Rosenkov Materials. Potem pójdź kawałek dalej, by podnieść datapad zawierający plan leczenia.

Toksyczny gaz

Następnie kierujemy się w stronę prawej strony obiektu, aby pomówić z kapitan Lee Riley, która wyjaśni sytuację. Pojemnik za nią zostanie przestawiony, by zrobić przejście do korytarza. Nie należy zbliżać się do lewej krawędzi na obszarze poniżej, ponieważ jest wypełniony toksycznym gazem. Po prawej stronie, można natknąć się na terminal dźwigu, ale przed jego uaktywnieniem, wzdłuż tego samego korytarza można zezłomować części zamienne o wartości 4000 kredytów.

Aktywując dźwig, pojawi się wyświetlacz. Wyświetlacz pokazuje sytuację na żywo, która ma miejsce z tyłu i jest nagrywana. Trzeba będzie skorzystać z 3 przycisków, aby przemieścić 2 pojemniki, które są pokazywane po lewej stronie ekranu, na prawą stronę. Uwaga – dźwig zaczyna już trzymając pierwszą skrzynię.

Gdy ścieżka jest wyczyszczona, Riley dostanie się na stanowisko, posyłając Cię, by znaleźć sposób, aby wywietrzyć dolny poziom. Od wyświetlacza dźwiga, podążaj ścieżką dokoła na prawo. Będzie tam konsola sterowania (Otwór wentylacyjny, sektor A1), dzięki której usuniemy toksyczne gazy. Po uruchomieniu jej, zejdź na dolny poziom, który właśnie stał się dostępny. Można znaleźć Palmtop obok Sterowania prętem paliwowym z 3000 kredytów i apteczkę na tym samym obszarze z tyłu, tuż obok żółtego pojazdu.

Generatory barier

Wskazówka: Przed uruchomieniem kontroli, można przejść się po okolicy, znaleźć i zniszczyć 6 generatorów barier Żniwiarzy, to przechyli szalę zwycięstwa nadchodzącej bitwy na korzyść gracza.

Począwszy od Sterowania pręta paliwowego, spójrz w tył w kierunku kontroli dźwiga, który wcześniej użyłeś. Do górnej części kolumny nośnej przymocowany jest pierwszy generator barier. Teraz obróć się o 90 stopni w praco i spójrz w kierunku obszaru, skąd startowała misja, a zobaczysz drugi generator bariery usytuowany niedaleko podnóża rampy prowadzącej z powrotem do tego pierwszego obszaru wyjścia. Wreszcie, idź w kierunku tej samej rampy, po czym zobaczysz trzeci generator barier przyczepiony do poziomej belki bezpośrednio powyżej górnej rampy.

Kolejny zestaw generatorów można znaleźć idąc górnym poziomem od konsoli, która została użyta w celu wywietrzenia toksycznych gazów. W końcu, po prawej stronie, widać generator bariery przymocowany na szczycie czarnej cylindrycznej maszyny. Obróć głowę w kierunku reaktora rdzenia, a między dwoma jasnymi światłami, zobaczysz kolejny generator bariery. Zejdź w dół po drabinie, aby znaleźć, schowany u spodu rampy, ostatni generator bariery.

Wróć do Sterowania prętem paliwowym i odblokuj go. Zombie i Grasanci rozpoczną atak. Po wyczyszczeniu tego pomieszczenia, trzeba będzie uszczelnić dwa zbiorniki moderatora.

Restart Reaktora

W pobliżu kontroli reaktora jest inny pad z 3000 kredytów. Następnie, ponownie uruchom reaktor. Po restarcie, zaatakuje więcej wrogów. Zombie będą wychodzić z dolnego poziomu, ale Grasanci będą zeskakiwać z góry. Jeśli nie mogłeś znaleźć wcześniej Generatorów barier, będzie można je znaleźć teraz, a trzeba będzie je zniszczyć, aby twoi wrogowie byli bardziej podatni na ataki.

Gdy obszar zostanie wyczyszczony, Riley będzie mówiła przez komunikator i powie, że nie uda im się. Można wybrać, by im pomóc lub poprosić ją, by zrobiła to sama. Będziesz zobowiązany do wysłania członka drużyny, jeśli zdecydujesz się jej pomóc.

Brutal w Reaktorze

Teraz, gdy drzwi komory reaktora stoją przed tobą otworem, zostało kilku przeciwników, Grasanci i Brutal oraz jeszcze jeden Generator bariery wewnątrz komory reaktora. Będziesz musiał odciągnąć Brutala z dala od Generatora bariery na taką odległość, by nie ładował cały czas bariery. Po zabiciu wrogów, rozpocznij końcowe uruchomienie na konsoli. Idź prosto do punktu ewakuacyjnego.

Masz możliwość porozmawiania z Riley (jeżeli przeżyje) i zabrać wszystkie niezabrane przedmioty przed opuszczeniem i powrotem na Normandię. Ukończenie tej misji da graczowi 5 punktów Reputacji, 10 000 kredytów i Zasób wojenny, Zaawansowane paliwo.

Wiadomość:

Po ukończeniu tej misji, komandor Shepard otrzyma wiadomość od kpt. Riley:

Nadawca: Lee Riley

Komandorze:

Mój oddział nadal broni reaktora paliwowego na Cyone. Żniwiarze wydają się zdeterminowani, by go zniszczyć. Ich niedoczekanie. Utrzymamy pozycję.

Kpt Lee Riley

Źródło: http://masseffect.wikia.com/wiki/N7:_Fuel_Reactor
Komentarze i pingowanie są zablokowane.


Komentarze zablokowane.


Powered by WordPress | Designed by: Free MMORPG | Thanks to MMO List, Social Games and Browser Games

© 2010 EA International (Studio and Publishing) Ltd. Mass Effect, Mass Effect logo, BioWare and BioWare logo are trademarks or registered trademarks of EA International (Studio and Publishing) Ltd. in the U.S. and/or other countries. All Rights Reserved. EA and EA logo are trademarks or registered trademarks of Electronic Arts Inc. in the U.S. and/or other countries. All other trademarks are the property of their respective owners.

Serwis należy do kolektywu Gram.pl. Więcej informacji o kolektywie.