Colosseum | Shadow Broker - polski serwis Mass Effect

Colosseum

ColosseumDrażniony przez Dyrektora, Randall idzie przez Research Wing X1 i zapoznaje się z najstarszym obiektem testowym w placówce.

Liczba punktów kontrolnych: 1
 

Przejście

Po jego przejściu przez X1 Wing, Randall Ezno przybywa do małej areny do walki z pierwszym głównym bossem w grze. Bossem jest obiekt X1, zmutowany kroganin z ogromnymi ulepszeniami genetycznymi i cybernetycznymi uzupełniające jego duże ramie. X1 został też ulepszony w rękawicę broni energetycznej i wbudowane generatory tarcz.

Kluczem do zdobycia medalu „Veteran” jest zadanie dużo obrażeń w jego pancerz szybko i nieustannie: M-333 Particle Beam to najlepszy sposób na zadanie oczekiwanych obrażeń. Kiedy je zadasz, X1 rozłoży się i pokaże swoje plecy, dając okazje do strzału w generator tarczy. Nie czekaj, zniszcz je tak szybko, jak to tylko możliwe. Będziesz musiał to powtórzyć kilka razy.

Po chwili, Dyrektor przemówi podczas walki poprzez holoekran. Randall odpowiada Dyrektorowi, ale ściany się zamykają dookoła Randalla i X1, zamykając ich obu w małym pomieszczeniu. Walka znów się rozpoczyna, a X1 może teraz zniszczyć ściany i wpłynąć na pole bitwy.

Druga część walki jest podobna do to tej pierwszej. Ale musisz zaczekać, aż X1 zniszczy przynajmniej jedną ścianę, by uciec. X1 na Ciebie zaszarżuje, choć zadaje to wtedy mniej obrażeń, musisz wciąż skoncentrować swe obrażenia na nim, by go znowu obezwładnić. Kiedy jego tarcze padną, wal wszystkim, czym masz tak szybko, jak to możliwe, byle by zakończyć tę walkę.

Kiedy Randall nareszcie pokonuje zmodyfikowanego kroganina, biegnie do Communication Relay, by skontaktować się z Przymierzem.

Źródło: http://masseffect.wikia.com/wiki/Colosseum
Komentarze i pingowanie są zablokowane.


Komentarze zablokowane.


Powered by WordPress | Designed by: Free MMORPG | Thanks to MMO List, Social Games and Browser Games

© 2010 EA International (Studio and Publishing) Ltd. Mass Effect, Mass Effect logo, BioWare and BioWare logo are trademarks or registered trademarks of EA International (Studio and Publishing) Ltd. in the U.S. and/or other countries. All Rights Reserved. EA and EA logo are trademarks or registered trademarks of Electronic Arts Inc. in the U.S. and/or other countries. All other trademarks are the property of their respective owners.

Serwis należy do kolektywu Gram.pl. Więcej informacji o kolektywie.