Hangar Bay | Shadow Broker - polski serwis Mass Effect

Hangar Bay

Hangar_BayRandall wraca do bazy, placówki Cerberusa przeznaczonej do rozwoju broni i biotyki poprzez technologią Żniwiarzy i eksperymentów nad obcymi. W skrócie: jest tutaj akcja odwetowa i komunikacja z Inali.

Liczba punktów kontrolnych: 2

Przejście

Po jego misji na Ice Giant, Randall Ezno wraca swoim promem do stacji Cerberusa, Barn.

Punkt kontrolny nr 1

Randall rozpoczyna komunikacje radiową z Inali Ranatą i idzie przez Hangar Bay w cel dojścia do biura Inali na diagnozy medyczne. Wnet hangar zostaje nagle zaatakowany przez Turian Troopers, prawdopodobnie wysłanych przez Hierarchię Turian. Z pomocą szturmowców Cerberusa, Randall oczyszcza hangar.

Zanim pójdziesz bezpośrednio do windy, przejdź wzdłuż ścian po obu stronach, by zebrać kredyty. Jest tam kilka konsol i sejfów, w których znajdują się osobno po 50 kredytów. Kiedy Randall dociera do windy następuje walka, w której Turian Trooper pojawia się i atakuje. Rozpraw się z nim, następnie odwróć się w stronę hangaru. Sojusznicze Orcus Mechy będą się starały powstrzymać najeźdźców, ale nie będą za bardzo pomocne – turianie zniszczą je z łatwością.

By zdobyć medal „weterana”, musisz szybko się pozbyć przeciwników, ale nie ma za dużo osłon dostępnych na początku walki. Dlatego, musisz ruszać się ostrożnie i spróbować poczekać na innych żołnierzy Cerberusa, by zaatakowali wrogów zanim sam dołączysz do walki. Niemniej jednak, ci przeciwnicy nie będą realnym zagrożeniem z powodu ich stosunkowo mniejszej liczebności i braku osłony po ich stronie.

Jak już załatwisz pierwszych trzech przeciwników, idź na tyły Hangar Bay od swojej pozycji, powinno być bezpiecznie by podejść do skrzyń po środku, by się ukryć. Idź od osłony do osłony, załatw turian, których masz przed sobą (którzy są zwykle rozkojarzeni). Pamiętaj, by zmieniać bronie i korzystać z mocy, by zwiększyć style points.

Punkt kontrolny nr 2

Inali kontaktuje się z Randallem, jeszcze raz próbując mu coś powiedzieć, ale komunikacja została nagle odcięta. Randall zaczyna się o nią martwić i idzie do biura Inali.

Podczas jego biegu, inni turiańscy żołnierzy atakują hangar. Turian Snipers rozpoczną namierzanie celownikiem w gracza, więc trzeba się ukryć, by uniknąć śmiertelnego strzału od snajperów. UDI, SI stacji Barn, otworzy drzwi po 10 sekundach, by uzyskać dostęp do korytarza pełnego turiańskich żołnierzy. Kiedy będziesz czekał na otwarcie drzwi, możesz zacząć strzelać do turian za pomocą karabinu snajperskiego, jeżeli kupiłeś. Raz jeszcze, Troopers’y nie będą pojedynczo niebezpieczni, ale Snajperzy powinni być uznani z priorytet i zostać namierzeni mocami biotycznymi, gdyż ich bronie mogą załatwić jednym strzałem. Jest wiele osłon, za którymi można się chować i pomiędzy którymi poruszać, ale upewnij się, by się nie wychylać, kiedy zobaczysz laser Snajpera.

Po Combat Analys, Randall zyskuje dostęp do Medical Bay na stacji. Powinno być tam parę konsol i sejfów, z których pozyskasz z każdego po 50 kredytów. Ruszaj na spotkanie z Inali.

Tłumaczenie całościowe: TraioPL
Źróło: http://masseffect.wikia.com/wiki/Hangar_Bay
Komentarze i pingowanie są zablokowane.


Komentarze zablokowane.


Powered by WordPress | Designed by: Free MMORPG | Thanks to MMO List, Social Games and Browser Games

© 2010 EA International (Studio and Publishing) Ltd. Mass Effect, Mass Effect logo, BioWare and BioWare logo are trademarks or registered trademarks of EA International (Studio and Publishing) Ltd. in the U.S. and/or other countries. All Rights Reserved. EA and EA logo are trademarks or registered trademarks of Electronic Arts Inc. in the U.S. and/or other countries. All other trademarks are the property of their respective owners.

Serwis należy do kolektywu Gram.pl. Więcej informacji o kolektywie.