Security Checkpoint | Shadow Broker - polski serwis Mass Effect

Security Checkpoint

Security_CheckpointProwadzony przez swego voluskiego sojusznika, Randall przeszedł krwawą drogę na teren bazy; jego cel, wieża komunikacyjna bazy i szansa na skontaktowanie się z Przymierzem.

Liczba punktów kontrolnych: 2

Przejście

Po jego przejściu przez Med Bay, Randall wciąż podąża za radami voluskiego sojusznika, który prowadzi go na zewnątrz placówki.

Punkt kontrolny nr 1

Randall dociera do wnętrza placówki przez korytarz chroniony przez Orcus Mech i Riot Troopers. Ten korytarz i jest bardzo krótki i brak w nim mocnych przeciwników czy ciężkiej ochrony. Zdolności biotyczne takie jak Pull czy Leash powinny sobie poradzić z przeciwnikami wyposażonymi w tarcze. Jednakże, powinieneś być ostrożny, bo żołnierze będą przybywać drużynami, z każdych drzwi w korytarzu i jeżeli pobiegniesz za szybko, możesz wpaść w ogień krzyżowy bez możliwość ukrycia. Nie zapominaj o zmianie broni na każdym przeciwniku i unikaj wszelkich obrażeń w celu uzyskania rankingu „Veteran”.

W dalszej części korytarza, Randall będzie musiał się wyposażyć w hełm, by uzyskać dostęp na zewnątrz Security Checkpoint.

Punkt kontrolny nr 2

Randall przybywa na niezwykle spokojną platformę i zaczyna przez nią przechodzić. Kiedy dochodzi na drugą stronę platformy, wpada w pułapkę zastawioną przez Cerberusa. Ogre Mech pojawia się na środku platformy, by powstrzymać Randalla. W dodatku, niezliczona fala Riot Troopers będzie podchodzić do Randalla w bezpośredniej walce, by odwrócić jego uwagę od jego walki z mini-bossem.

Karabin snajperski będzie efektywny w walce z ciężkim mechem na bezpiecznym dystansie. Broń krótkiego zasięgu i biotyka jak Pull lub Leash będą bardziej przydatne przeciwko Riot Troopers.

Randall będzie musiał użyć swej mobilności, by uniknąć ataków mecha jak i unikać Riot Troopers w celu uniknięcia przygwożdżenia. Powinieneś skupić ogień na głowie mecha, ponieważ wtedy straci swoje oko i zdolność celowania. To spowoduje strzelanie z Storm Launcher i w różnych kierunkach, możliwe trafienie w przeciwników. Pozostań zawsze za osłoną i używaj Tactical Cloak, jeżeli mech cię namierza albo jesteś przygwożdżony przez piechotę. Nie wahaj się ruszać na drugą stronę platformy, jeżeli cię przytłoczą.

Jeżeli chcesz zdobyć ostateczny ranking „Veteran”, musisz zabić przynajmniej dwóch Riot Troopers, poprzez dwie różne bronie i moce w celu zdobycia więcej punktów stylu. Kluczami do krótszego czasu są dobrze ulepszone bronie w celu zadania dużych obrażeń w jak najkrótszym czasie. Także pamiętaj, że mech może ci zadać dużo obrażeń bardzo szybko, łatwo tracąc jedną lub dwie gwiazdki z rankingu „health”.

Poziom kończy się, gdy Randall pokonuje Ogre Mecha i wchodzi do X1 Wing.

Źródło: http://masseffect.wikia.com/wiki/Security_Checkpoint
Komentarze i pingowanie są zablokowane.


Komentarze zablokowane.


Powered by WordPress | Designed by: Free MMORPG | Thanks to MMO List, Social Games and Browser Games

© 2010 EA International (Studio and Publishing) Ltd. Mass Effect, Mass Effect logo, BioWare and BioWare logo are trademarks or registered trademarks of EA International (Studio and Publishing) Ltd. in the U.S. and/or other countries. All Rights Reserved. EA and EA logo are trademarks or registered trademarks of Electronic Arts Inc. in the U.S. and/or other countries. All other trademarks are the property of their respective owners.

Serwis należy do kolektywu Gram.pl. Więcej informacji o kolektywie.